اخبار سلبریتی| اخبار روز| حاشیه سلبریتی ها| ژست دیدنی امیرحسین نامدار در باشگاه لاکچری

ژست دیدنی امیرحسین نامدار در باشگاه لاکچری

امیرحسین آرمان بازیگر ایرانی چندی پیش عکسی از خود با ژست دیدنی در باشگاه لاکچری منتشر کرد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 امیرحسین آرمان بازیگر جذاب سینما و تلویزیون ایران است. امیرحسین آرمان متولد 1361 است. امیرحسین آرمان در سریال پریا ایفای نقش کرده است. امیر حسین آرمان قبلا در برنامه دور همی حضور داشته است. امیر حسین آرمان در کنار هنرپیشه‌های معروف بسیاری بازی کرده است.

امیرحسین نامدار

نام:امیرحسین

نام خانوادگی:آرمان

تاریخ تولد: 1361/8/14

فعالیت :بازیگری

 محل تولد:تهران

امیرحسین آرمان

بیوگرافی امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان متولد 14 آبان 1361 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون میباشد. او در ابتدای راه بازیگری اش با انتخاب های درست مسیر خوبی را برای رسیدن به قله های موفقیت پیش گرفته است. او تا کنون با بازی در فیلم های  ازدواج به سبک ایرانی، هدف اصلی، صد سال به این سالها، امشب شب مهتابه، برف روی شیروانب داغ، بیداری رویاها، روز هفتم  وسریال کلاه پهلوی و سرزمین کهن  استعداد های فراوانی را از خود نشان داده است.

«امیرحسین آرمان» بازیگر جوان سینمای ایران، بازیگری که چند سالی است بر پرده های سینما ظاهر شده است، بازیگری که دورنمای خوبی از فعالیت های هنری وی به چشم می خورد، می گوید از آن دست بازیگران نیست که سینما او را انتخاب کرده باشد یا او سینما را بلکه معتقد است هردو با هم منتخب یکدیگرشدند و می گوید که با تخصص در کار دکوراسیون، مسلط بودن به زبان انگلیسی و آموختن علم روانشناسی، بازیگری را پیشه حرفه ای خود کرده است و امید دارد دراین وادی خوش بدرخشد. آرمان را با چهره ای آرام بر پرده سینما ها می شناسیم.

امیرحسین آرمان

آرمان درباره نحوه ورودش به عرصه بازیگری می گوید:

سال1381 بود که با شرکت در کلاس های مرحوم مصطفی اسکویی فن بازیگری را آموخته و سال 83 بود که به طور حرفه ای وارد عرصه سینما شدم. «ازدواج به سبک ایرانی » کاری از حسن فتحی نخستین فیلمی بود که در آن نقش آفرینی کردم.

امیرحسین آرمان درحالی از «ازدواج به سبک ایرانی» اولین کار سینمایی خود می گوید که نگاهی به کارهای او درهشت سال فعالیت هنری نشان می دهد سال 85 «هدف اصلی » سال 86 «صدسال به این سالها» سال 87«امشب شب مهتابه» سال 1388 «بیداری رؤیاها» و «برف روی شیروانی داغ» سال 1389 در دو فیلم «یه حبه قند» و «من مادر هستم» سال 90 نیز در فیلم « دوباره باهم » و ساکن خانه چوبی نقش آفرینی کرده است که همه به نوعی از کارهای خوب سینما بوده و نمایانگر این است که با تمام جوانی درعرصه هنر هفتم آرمان می داند که چگونه انتخاب کند. بازیگر نقش شهریار پسر نیکی کریمی در فاز سوم کیمیا این روزها در حال هنرنمایی در نقش کیوان در سریال پریا است.

امیرحسین آرمان

پریا پس از چند سال دوری از ایران به کشور بازمی گردد. در شرایطی که وی همچنان از رابطه قدیمی اش سرخورده است، وارد رابطه ای عاطفی با مردی جوان می شود. زوج تازه به امید آغاز زندگی تازه مشکلات را یک به یک از سر راه برمی دارند اما برخی اتفاق ها، ادامه رابطه عاشقانه این زوج را به خطر می اندازد. سریال پریا در چهل قسمت به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و به قلم سعید فرهادی نوشته شده است.

در پی سرقت از یک جواهرفروشی، محمدرضا گلزار ستاره سینمای ایران به گروگان گرفته می شود. از این پس قصه های موازی آدم هایی را می بینیم که هر یک درگیر ماجراهایی خاص هستند…در امتداد شهر فیلمی به کارگردانی علی عطشانی، نویسندگی امیرعلی محسنین و تهیه کنندگی محسن طباطبایی پور ساخته سال 1389 است.

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان بازیگر جوان که در حوزه موسیقی نیز فعالیت دارد سال گذشته قطعه ای اجرا کرده که این قطعه "مثل یک خواب" نام دارد.

فیلم شناسی امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان در سینما

        1396دشمن زن

        1395نهنگ عنبر 2

        1394آنها

        1393خبر خاصی نیست

        1393داره صبح میشه

        1393شیفت شب

        1392نازنین

        1391بشارت به یک شهروند هزاره سوم

امیرحسین آرمان

        1391ساکن خانه چوبی

        1390دوباره باهم

        13٨٩من مادر هستم

        1389برف روی شیروانی داغ

        1389در امتداد شهر

        1388بیداری رؤیاها

        1388یه حبه قند

        1387امشب شب مهتابه

        1386صد سال به این سالها

        1385هدف اصلی

        1383ازدواج به سبک ایرانی

امیرحسین آرمان

کارهای تلویزیونی امیرحسین آرمان

        سال پخشنام سریال

        1391–1392کلاه پهلوی

        1392سرزمین کهن

        1392پیدا و پنهان

        1392زخم

        1394کیمیا

        1395پریا

        1396مرز خوشبختی

        ***بانوی عمارت

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان در نمایش خانگی

        1397 ممنوعه

امیرحسین آرمان

ارسال نظر

 
  • ناشناس
    0

    فامیلیشون آرمان هست