کسب رتبه نخست " به پرداخت ملت " در صنعت پرداخت الکترونیک

کسب رتبه نخست " به پرداخت ملت " در صنعت پرداخت الکترونیک
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 

 

شرکت به‌پرداخت ملت در آذرماه سال جاری ضمن حفظ صدرنشینی خود به لحاظ میزان مبلغ تراکنش‌های انجام‌شده، از نظر تعداد تراکنش‌ها نیز "جایگاه نخست PSP های کشور بازگشت .

به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت و به نقل از گزارش شماره نود شرکت شاپرک ، این شرکت به پشتوانه برنامه ‌ها و سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده، طی پاییز امسال روند صعودی در سهم خود از بازار پرداخت الکترونیک کشور را آغاز کرد و با کسب سهم «19.51» درصدی در شاخص سهم تعداد تراکنش‌های انجام‌شده در آذرماه 1401، به صدر بازار صنعت پرداخت الکترونیک بازگشت .

بنا بر اعلام شرکت شاپرک (شبکه الکترونیکی پرداخت‌کارت)، «به‌پرداخت ملت» به لحاظ سهم درصد مبلغی نیز با کسب «19.96» درصدی از این بازار و فاصله زیاد از رقبا، جایگاه نخست و بلامنازع خود را در میان شرکتهای پرداخت حفظ کرد.

همچنین گفتنی است این شرکت با دارا بودن سهم «.50.91» درصدی از تعداد و سهم «.52.31» درصدی از مبلغ تراکنش‌های ابزار پذیرش موبایلی، جایگاه نخست بازار در این حوزه را از آن خود کرده است.

از سوی دیگر، شرکت به‌پرداخت ملت دارای بیشترین سهم تعداد تراکنش سرویس پرداخت قبض و خرید شارژ با کسب سهم «29.99» درصد است.

علاوه بر این‌ها، «به‌پرداخت ملت» در آذرماه سال جاری،‌ علاوه بر کسب رتبه نخست ، دارای بیشترین مقدار شاخص اثربخشی کارتخوان فروشگاهی فعال سیستمی در بین رقبای اصلی بوده و همچنین دارای بیشترین سهم از مبلغ تراکنش‌های سرویس خرید با کسب سهم «20.6» درصد است .

 

دیدگاه خود را ارسال کنید