سفارش تابلو

سفارش تابلو
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 

 

سفارش تابلو دیواری برای کسانی که دنبال دکوراسیون شیک و زیبا هستند بسیار مناسب می‌باشد. تابلوها از جمله اجزایی هستند که می‌توانند دکوراسیون اتاق یا هال پذیرایی شما را تکمیل کنند. در این مطلب می‌خواهیم در مورد تابلو دیواری مطالب مفیدی را بیان کنیم. توصیه می‌کنیم تا انتهای این مقاله با ماه همراه باشید تا با شناخت بیشتری اقدام به خرید تابلو مدرن نمایید تا به دکوراسیون خود زیبایی منحصر به فردی دهید:

خرید بهترین تابلو 

 خرید بهترین تابلو دیواری یکی از اجزای اصلی است که برای داشتن دکوراسیون شیک به کمک شما می‌آید. شما باید تابلو را در محلی نصب کنید که مرکز توجه باشد. مثلاً در فاصله بین دو پنجره مکانی مناسب برای نصب تابلو دیواری است. یکی از تابلوهای محبوب، تابلو دیواری چند تکه با رنگ‌هایی مختلف است. این تابلوهای دیواری با فاصله از هم گذاشته می‌شوند. این تابلوها وقتی به هم چسبانده شوند، تصویر واحدی را تشکیل می‌دهند.از این تابلوها در مکان‌های مدرن استفاده می‌شود. تصاویر مختلفی ممکن است در تابلوهای مدرن به کار رود؛ از تصویر انسان یا مجسمه‌ها در زوایای مختلف گرفته تا تصاویر حیوانات و طبیعت ممکن است در این تابلوها استفاده شود. بهتر است اندازه قطعات این تابلوها هم اندازه کاناپه شما باشد.ما در سایت فروش تابلو نمونه های بسیار از انواع تابلو داریم

انواع تابلو دکوراتیو

 • یکی از نمونه‌های تابلو دکوراتیو، تابلوهای عکس است. از این تابلوها در اتاق خواب نیز استفاده می‌شود.
 • تابلوی شنی از دیگر انواع آن است. درون شیشه‌ای، شن‌هایی به رنگ‌های مختلف وجود دارد. وقتی آن را تکان می‌دهیم، منظره‌های جالبی ایجاد می‌شود.
 • تابلوهای نقاشی که اغلب از سایر تابلوها گران‌تر هستند.
 • تابلو چند تکه، معمولاً از جنس چوب ساخته می‌شود. تعداد تکه‌های آن متفاوت است.
 • تابلوهای برجسته که دارای منظره‌ای برجسته‌اند.
 • تابلو خطاطی که، بیت‌های شعر بر روی آن نوشته می‌شود.
 • تابلو بک لایت، به صورت یک قاب عکس است که درون آن چراغ نصب می‌شود.
 • تابلو سه بعدی که امروزه محبوبیت زیادی در بین مردم دارد. این تابلوهای دکوراتیو را می‌توانید هم روی کاغذ و هم روی پارچه‌ای به نام کنواس ایجاد کنید. شما می‌توانید بر اساس رنگ بندی فضای خود و همچنین بر اساس اندازه فضا، تابلویی متناسب با آن از نوع تابلوی دکوراتیو تهیه کنید.

 

خرید تابلو برای پذیرایی

 • قبل از این که تابلوهایی برای پذیرایی خود بخرید، باید سبک هنری خود را انتخاب کنید. بر اساس سلیقه خود می‌توانید تابلوهای خود را در سبک کلاسیک، سبک مدرن و سبک مینیمال انتخاب کنید.
 • سایت‌های هنری و مجله‌ها می‌توانند راهنمای خوبی برای شناخت سبک شما باشند. شما باید در انتخاب سایز تابلو برای پذیرایی خود دقت کنید. طراحان دیزاین عقیده دارند تابلوهایی که اندازه‌های بزرگی دارند، جلوه پذیرایی شما را بهتر می‌کنند.
 • دیوارهای مستطیل شکل، تابلوهایی عمودی نیاز دارند. همچنین دیوارهایی که افقی شکل هستند، با تابلوهایی افقی بهتر خود را نشان می‌دهند.

  خرید تابلو مدرن و خرید تابلو دیواری

  • خرید تابلو مدرن، با سبک‌های متنوعی که دارد می‌تواند برای هر سلیقه‌ای مناسب باشد. تابلوهای مدرن، برای هر سنی و برای هر مکانی مناسب است. با خرید تابلوهای مدرن از سردرگمی انطباق تابلو با محیط رها خواهید شد.
  • با خرید تابلو دیواری، رنگ‌های متعدد و موضوع‌های زیادی را در قالب تابلو به نمایش می‌کشید. مثلاً می‌توانید تابلوهایی با موضوع رایجی مثل فنگ‌شویی نصب کنید. تابلو دیواری خود را با رنگ‌های موجود در فضا هماهنگ کنید تا منظره‌ای بی‌نظیر خلق کنید.
  • اتاق‌های نشیمن بدون تابلو، جلوه خود را از دست می‌دهند. پس تابلو دیواری متناسب با اندازه فضای نشیمن خود را بخرید. در این صورت نمای خاصی به نشیمن خود می‌دهید.

   

  سفارش تابلو

   شما می‌توانید تابلوهای خود را در انواع رنگ، سبک و اندازه سفارش دهید و آن‌ها را در هر محیط و هر سبک دکوراسیونی استفاده کنید. بسته به اینکه طراحی فضا و سبک دکوراسیون ساختمان چگونه است، می‌توانید تابلو متفاوتی را انتخاب کنید. همچنین برای خرید قاب دیواری این امکان وجود دارد که در سایزهای مختلف، ثبت سفارش کنید و طرح‌های متنوع قاب را انتخاب کنید.

   

  سخن آخر

  برای انتخاب تابلو مدرن با جنس‌ و سبک‌های مختلف متناسب با فضای خود با مشاوران ما در ارتباط باشید. ما اینجاییم تا به شما برای خرید بهترین تابلو متناسب با سبک خانه‌تان مشاوره دهیم. شما عزیزان می‌توانید سبک‌های مختلف تابلو را نتخاب کنید. مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید ابعاد فضا است. باید تابلوهایی متناسب با ابعاد فضا و سبک دکوراسیون تهیه کنید

   

   

   

   

                                      

 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب