روش خرید بیت کوین| خرید بیت کوین| قیمت بیت کوین

روش های خرید بیت کوین / جزئیات

در حال حاضر بیت کوین و طلا روند صعودی را پیش گرفته و به نظر می رسد در روزهای آینده نیز ادامه داشته باشد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 سه روز اخیر روزهای خوبی برای سرمایه گذاران بیت کوین بود. بیت کوین برای اولین بار از ماه مه به 50هزار دلار رسید این سطح گرچه حفظ نشد اما با پیش بینی رکوردهای جدید قیمتی همراه بود زیرا حرکت صعودی فضای رمزنگاری را در برگرفته است.

توکن دیجیتال تقریباً 50هزار دلار معامله می شود که بالاترین رقم در چند ماه گذشته است. و بسیاری از افرادی که در حاشیه مانده اند احتمالاً بار دیگر می پرسند: آیا زمان خرید ارز رمزنگاری شده فرا رسیده است؟

به گفته کارشناسان مالی و رفتاری ، قبل از اینکه پول خود را به دارایی بسیار ناپایدار واریز کنید ، باید سه نکته مفید را در نظر بگیرید.

1. مشکوک بودن به حباب این ارز دیجیتالی شما را نجات نمی دهد

بسیاری از سرمایه گذاران می دانند که حباب چیست: زمانی اتفاق می افتد که قیمت دارایی از ارزش واقعی آن بسیار بیشتر شود.

و بسیاری از افراد باهوش ابراز نگرانی کرده اند که بیت کوین یک حباب است. با این حال ، بسیاری با وجود سوء ظن خود مبنی بر عدم تغییر قیمت از ارزش آن ، با احتیاط کمی روی این ارز سرمایه گذاری کرده اند.

بروس میزراچ ، استاد اقتصاد در دانشکده هنرها دانشگاه روتگرز ، می گوید: « سرمایه گذاران حتی وقتی می دانند که ارزش درایی بیش از حد  ذاتی است ، چون آنها انتظار دارند قیمت ها حتی بالاتر برود، آغاز به خرید می کنند.» او گفت ، «همه آنها معتقدند که می توانند قبل از سقوط حباب خارج شوند.»

فقط این موضوع را به خاطر بسپارید: این همان چیزی است که دیگران فکر می کنند. کنت بیکر ، استاد مالی در دانشگاه آمریکایی می گوید: « زمانی که اکثر سرمایه گذاران فردی وارد یک سرمایه گذاری رو به رشد می شوند ، اغلب دیر است.»

2.  حس دور افتادن از جمعیت، اغلب روند معکوس دارد

میلیونرهای رمزنگاری شده به لطف بیت کوین خانه می خرند. اما چگونه می توانید ترس از دست دادن را تجربه نکنید؟

بیکر گفت که سرمایه گذاران اغلب طعمه سوگیری توده ای می شوند. آنها همان کاری را که مردم انجام می دهند ، انجام می دهند ، بر این باورند که بقیه باید بیش از خودشان بدانند و تعداد آنها ایمنی ایجاد می کند. همه ما نمی توانیم تمام پول خود را از دست بدهیم .

بیکر گفت: « به طور کلی ، چنین سرمایه گذاران در هر دو مورد اشتباه می کنند.» در واقع ، سایر افراد «در جمعیت» ، به همین ترتیب تحت تأثیر همین توهمات قرار می گیرند.

3. هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم

میزراچ می گوید تلاش برای درک ارزش اساسی دارایی های دیجیتال «بسیار مشکل» است.

به گفته او ، با اکثر سهام ، می توانید حداقل نسبت قیمت و درآمد را بدست آورید ، که به شما می گوید سرمایه گذاران حاضرند بابت هر دلار از درآمد یک شرکت ، چه هزینه ای برای یک شرکت بپردازند. این رقم می تواند به شما در تعیین ارزش بیش از حد یا کم ارزش بودن یک شرکت کمک کند.

میزرچ می گوید: « افزایش ارزهای رمزنگاری شده یادآور مراحل اولیه حباب اینترنت است و سرمایه گذاران سعی می کنند سهام بدون درآمد را ارزیابی کنند.» منبع: اقتصادنیوز

روش های خرید بیت کوین

ارسال نظر