قاتل فراری دستگیر شد

در این نزاع ۳ تن از افراد دخیل در صحنه درگیری توسط پلیس دستگیر شدند و متهم اصلی متواری شده بود که با تلاش های صورت گرفته محل اختفای نامبرده در یکی از استان های شمال شرقی کشور شناسایی گردید و مأموران با هماهنگی مقام قضائی جهت دستگیری وی وارد عمل شدند.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: با تلاش پلیس امنیت عمومی استان، یک قاتل فراری طی عملیاتی در یکی از استان‌های شمال شرقی کشور دستگیر شد.

وی افزود: در این نزاع ۳ تن از افراد دخیل در صحنه درگیری توسط پلیس دستگیر شدند و متهم اصلی متواری شده بود که با تلاش های صورت گرفته محل اختفای نامبرده در  یکی از استان های شمال شرقی کشور شناسایی گردید و مأموران با هماهنگی مقام قضائی جهت دستگیری وی وارد عمل شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم با بیان اینکه متهم پس از ارتکاب قتل در فضای مجازی با رجزخوانی اقدام به قدرت نمایی کرده بود، تصریح کرد: با انجام اقدام های اطلاعاتی توسط پلیس امنیت عمومی استان ضارب دستگیر و به قم منتقل شد.

اسماعیلی با بیان اینکه پلیس هرگز اجازه عرض اندام به اراذل و اوباش نخواهد داد، گفت: التماس و اظهار عجز پس از دستگیری چه اثری می تواند داشته باشد در صورتی که ما بارها و بارها هشدار داده ایم افراد شرور دست از شرارت بردارند، بنابراین برخورد پلیس با اینگونه افراد قاطعانه و توسط قانون به اشد مجازات خواهند رسید.

ارسال نظر