خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی

خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی، بهترین شیوه‌ای است که کسب‌وکارهای امروز می‌توانند برای پیشرفت و توسعه خود از آن بهره ببرند. شاید تا چند سال پیش پیامک‌های تبلیغاتی، بیلبوردها و تیزرهای تلویزیونی، پربازده‌ترین روش‌های تبلیغاتی به‌شمار می‌رفتند.

خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 

اما قبول کنید که مخاطبان امروز ما، مردمانی تبلیغ‌گریز شده‌اند که پیام‌های تبلیغاتی را بدون هیچ درنگی رد می‌کنند! در این شرایط، بهترین و شاید تنها راه موجود برای تاثیرگذاری بر قلب و ماندگاری در ذهن مخاطب، اهدا هدیه است که حس شوق و هیجان بی‌نظیری را در ایشان به‌وجود می‌آورد.

البته تنها هدف خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی هم، جذب مشتریان جدید نیست. بسیاری از هدایای شرکتی شیک و کاربردی تحت عنوان هدایای مدیریتی، برای تقدیر و تشکر و همچنین استقبال از مدیران مورد استفاده قرار می‌گیرند و در ابعاد درون‌سازمانی کاربرد دارند.

 درواقع عصر حاضر زمان خوبی برای ادامه رویه خشک و جدی، در ارتباط بین مدیران و کارمندان نیست؛ امروزه موفقترین کسب‌وکارها، آن‌هایی هستند که در مواقع مناسب، از کارمندان و مدیران خود تقدیر و تشکر به جای می‌آورند.

اما مهم‌ترین سوالاتی که در مورد خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی ممکن است در خاطر شما ایجاد شود، این است که بهترین هدایای تبلیغاتی شرکتی چه ویژگی‌هایی دارند؟ در چه موقعیت‌هایی اهدا می‌شوند و از چه طریقی به پیشرفت برند کمک می‌کنند؟

 

مهمترین اهداف خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی

برحسب موقعیت و اهداف تجاری هر برند، تهیه و اهدا هدایای تبلیغاتی، اهداف گوناگونی دارد. به‌عنوان مثال، اغلب کسب‌وکارهایی که در اوایل دوران فعالیت خود هستند، ترجیح می‌دهند هزینه تبلیغات را مستقیم صرف جذب مشتریان بیشتر کنند.

تا اینکه بخواهند روابط تجاری گسترده و پرسود داشته باشند که به‌نوعی سرمایه‌گذاری شبیه است... . همچنین کسبوکارهایی که از مشتریان وفاداری برخوردار هستند، جاه‌طلبانه به سراغ خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی می‌روند که تحت عنوان هدایای سازمانی دسته‌بندی می‌شوند و برای ایجاد همکاری‌های سودمند کارایی دارند.

به‌طورکلی توصیه می‌شود که پیش از خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی، هدف خود را به وضوح مشخص کنید. ببینید در این برهه از زمان بیشتر نیاز به چه چیزی را احساس می‌کنید؟ مشتریان جدید می‌خواهید؟ یا می‌خواهید مشتریان سابق‌تان را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید؟

 

قصد برگزاری رویدادهای تجاری مثل نمایشگاه را دارید یا صرفا می‌خواهید از پرسنلتان تقدیر و تشکر کنید؟ بهترین کار این است که حدالامکان همه این آیتم‌ها را درنظر داشته باشید و بودجه تبلیغات خود را صرف ابعاد مختلف تجارت کنید.

 

مخاطبان هدف خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی

باتوجه به اهداف تبلیغاتی برندتان، با مخاطبان خاصی سروکار خواهید داشت. مهمتر از اینکه کدامیک از مخاطبان را برای اهدا هدایای سازمانی انتخاب می‌کنید، این است که نیازها، علایق کلی و شأن و مقام مخاطبانتان را بشناسید و با هوشمندی بالا و آگاهی کافی برای خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی اقدام نمایید.

اولین مخاطبان شما برای خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی، بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه هستند. با اهدا هدایای ارزشمند به ایشان، می‌توانید نرخ تبدیل و فروش خود را به‌طرز چشمگیری افزایش دهید.

در مرحله بعد و به موازات تبلیغاتی که برای جذب مشتریان وفادار انجام می‌دهید، می‌توانید شرکای تجاری، و مدیران بزرگ و تاثیرگذار را نیز به‌عنوان مخاطبان هدف خود برای تبلیغات، برگزینید.

اهدا هدیه به مهمانان خاص برند در جلسات کاری مهم، همایش‌ها، و کنفرانس‌ها، روابط تجاری سودمندتان را توسعه داده و تقویت می‌کند و اینگونه می‌توانید پایه‌های موفقیت خود را مستحکم‌تر کنید! البته فراموش نکنید که در مواجهه با این نوع مخاطبان، باید هوشمندانه‌تر اقدام کنید و هدایایی ارزشمند و باکیفیت‌تر را ارائه دهید.

اگر می‌خواهید موفق عمل کنید، همچون مدیران بزرگ و تاثیرگذار، برای کارمندان و پرسنل درون سازمان خود نیز ارزش قائل شوید و قدرشناس زحماتشان باشید. یکی از تاثیرگذارترین مخاطبان شما برای اهدا هدایای تبلیغاتی، همین پرسنلی هستند که ساده از کنارشان می‌گذرید!

بهترین موقعیت برای اهدا هدایای تبلیغاتی

اگر قصد اهدا هدایای تبلیغاتی به مشتریان وفادار برند خود را دارید، می‌توانید موقعیت‌های تجاری همچون رویدادهای تجاری، نمایشگاه و همایش‌ها را برای این کار انتخاب نمایید. در این رویدادها طیف وسیعی از علایق، سنین و اقشار مختلف را گردهم می‌آورید و دستتان باز است که چه نوع هدیه‌ای را انتخاب و اهدا نمایید.

همچنین برای اهدا هدایای مدیریتی و سازمانی، می‌توانید جلسات کاری مهم، مهمانی‌های خاص، کنفرانس‌ها و سمینارها را غنیمت بشمارید و در این فرصت طلایی، ذهن مخاطبان را درگیر خود سازید.

خلاقانه است که برای اهدا هدایای درون‌سازمانی نیز مناسبت‌های مختلف سال را درنظر بگیرید و در فرصت‌هایی مثل روز مرد، روز زن، روز پزشک، روز مهندس، روز کارگر و... از پرسنل زحمتکش و وظیفه‌شناستان‌ تقدیر نمایید.

8

نکات مهم در خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی

البته که انواع هدیه‌های تبلیغاتی ویژگی‌های خاص خود را دارند و هنگام خرید آن‌ها، باید نکات خاصی  را مدنظر داشته باشید، اما ویژگی‌های مهمی نیز وجود دارد که بین همه انواع هدایای تبلیغاتی مشترک است. به‌عنوان مهمترین آن‌ها، می‌توان به این نکته اشاره کرد که یک هدیه تبلیغاتی ماندگار، باید کاربرد بالایی داشته باشد. اگر هدیه شرکتی تنها جنبه تزیینی و نمایشی داشته باشد، بی‌شک نمی‌تواند آنطور که باید در معرض دید مخاطب قرار بگیرد و شعاری جاودان را بر خاطر ایشان حک کند.

همچنین از دیگر نکات مهم خرید هدایای تبلیغاتی، جذابیت بصری هدیه و همچنین چاپ باکیفیت و خلاقانه آن است که تاثیر به‌سزایی در میزان ثمربخشی تبلیغات دارد.

و اما نکته‌ای که در مورد هدیه‌های تبلیغاتی کمتر به آن توجه شده، بسته‌بندی هدیه تبلیغاتی است. بسته‌بندی هدایای تبلیغاتی اولین و شاید تاثیرگذارترین چیزیست که مخاطب در لحظه اول به آن برمی‌خورد.

بخش اعظم پیش‌داوری‌های خود در مورد هدیه و برند شما را برحسب همان دیدگاه اول شکل می‌دهد. بسیار مهم است که هدایای شرکتی بسته‌بندی مناسب، شکیل و جذابی داشته باشند و در همان ثانیه اول، موجب اشتیاق مخاطبان شوند.

 

اهمیت انتخاب بهترین فروشگاه برای خرید هدایای تبلیغاتی

اگر قصد خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی را دارید، فارغ از نوع و هدف تجاری پشت آن، فروشگاهی معتبر و حرفه‌ای را انتخاب کنید. تمام ویژگی‌های مهم و تاثیرگذار هدایای مدیریتی و سازمانی درصورت عملی می‌شوند که از فروشگاه معتبری خرید خود را انجام دهید.

یک فروشگاه خوش سابقه مثل حس هفتم ، تیمی متخصص را گردهم آورده که بهترین و تاثیرگذارترین هدایا را برای شما مهیا می‌کنند. هدایای چنین فروشگاهی، متنوع، باکیفیت، ماندگار و خلاقانه هستند و تا سال‌های سال، پیام تبلیغاتی برندتان را در ذهن مخاطبان هدف، زنده نگه می‌دارند.

 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب