منورگستر بزرگ ترین تولید کننده انواع نردبان کابل، سینی کابل و لوله کاندوئیت

منورگستر بزرگ ترین تولید کننده انواع نردبان کابل، سینی کابل و لوله کاندوئیت
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 

 

نردبان کابل

نردبان کابل یک ساختار فلزی است که برای حمل و نقل، پشتیبانی و محافظت از کابل‌های برقی، کابل‌های داده، یا سایر انواع کابل‌های صنعتی استفاده می‌شود. این نوع از سیستم‌های حمل کابل در محیط‌هایی که نیاز به تهویه یا خنک‌کنندگی برای کابل‌ها وجود دارد، به خصوص مناسب است. به دلیل طراحی فضای باز در این ابزار، کابل‌ها می‌توانند به راحتی تهویه شوند و گرما به طور موثر از بین کابل‌ها دور می‌شود. همچنین از طرفی به راحتی می‌توان به کابل‌ها دسترسی داشت و در صورت نیاز آن‌ها را اضافه، حذف یا تعویض کرد. نردبان‌های کابل به آسانی قابل نصب و نگهداری هستند. از این محصول در مراکز داده و سرور ها به منظور تهویه مناسب برای کابل ها استفاده می شود. همچنین در کارخانجات و مراکز تولید برای حمل و نقل انرژی و ارتباطات به کار برده می شود. در ساختمان‌ها و ادارات برای مدیریت و پشتیبانی از کابل‌های برقی و ارتباطی کاربرد دارد. استفاده از نردبان کابل در مکان هایی همچون فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های قطار و سایر تاسیسات بزرگ نیز بسیار به چشم می خورد.نردبان‌های کابل معمولاً از فولاد، فولاد گالوانیزه، آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ ساخته می‌شوند و می‌توانند با محافظ‌ها، درپوش‌ها و سایر تجهیزات جانبی تکمیل شوند تا نیازهای خاص هر پروژه را برآورده کنند.

 

سینی کابل

سینی کابل یک ساختار فلزی یا غیرفلزی است که برای حمل، پشتیبانی و محافظت از کابل‌های برقی، کابل‌های ارتباطی یا سایر انواع کابل‌ها استفاده می‌شود. سینی کابل به شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی در دسترس است، مانند سینی‌های جامد، مشبک یا مغلوف. در کارخانه‌ها، پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها و سایر تاسیسات صنعتی برای انتقال کابل‌های برقی، کنترل و ابزار دقیق از این سینی ها استفاده می شود. برای مدیریت و پشتیبانی از کابل‌های ارتباطی و برق نیز از این سینی ها استفاده می شود. سینی های کابل در داخل ساختمان‌های اداری، تجاری، آموزشی و سایر ساختمان‌ها برای پشتیبانی از کابل‌های برق و ارتباطات به کار برده می شوند.همچنین در مکان هایی مانند پارک‌های برق، تاسیسات فرودگاهی، ایستگاه‌های راه‌آهن، تونل ها و گذرگاه ها به کارگیری از این سینی بسیار به چشم می خورد.سینی کابل کابل‌ها را در برابر آسیب‌های فیزیکی، مواد شیمیایی و شرایط محیطی محافظت می‌کند. با استفاده از این سینی ها به راحتی می‌توان کابل‌ها را مرتب و منظم نگه داشت. در صورت نیاز به تغییر یا تعویض کابل، دسترسی و جایگزینی این محصول ساده است.  بسته به طراحی سینی، امکان تهویه مناسب برای کابل‌ها فراهم می‌شود. سینی‌ها امکان اضافه کردن یا کم کردن کابل‌ها را بدون نیاز به تغییرات زیادی در سیستم فراهم می‌آورد. در کل، سینی کابل یک راه حل موثر برای مدیریت و حمایت از کابل‌ها در محیط‌های مختلف فراهم می‌آورد.

سینی کابل

 

لوله کاندوئیت

لوله کاندوئیت یک لوله است که برای حفاظت و پوشش کابل‌های برقی، ارتباطی، یا سایر کابل‌های مشابه استفاده می‌شود. هدف از استفاده از لوله کاندوئیت حفاظت از کابل‌ها در برابر آسیب‌های فیزیکی، شرایط محیطی، حرارت، مواد شیمیایی و غیره است. لوله‌های کاندوئیت به طور کلی در دو نوع فلزی و غیر فلزی تولید می شود. که نوع فلزی آن معمولا از فولاد، فولاد ضد زنگ و فولاد گالوانیزه ساخته شده و نوع غیر فلزی آن از ، پلی‌اتیلن و پلی‌پروپیلن ساخته می شود. از لوله کاندوئیت برای محافظت از کابل‌ها در برابر آسیب‌های فیزیکی مانند بریدگی، فشار یا ضربه استفاده می شود. به منظور محافظت در برابر شرایط محیطی مانند آب، رطوبت، حرارت و مواد شیمیایی لوله کاندوئیت کاربرد دارد. استفاده از این لوله ها کمک بسیاری به سهولت در کشیدن کابل‌ها و ایجاد نظم در مسیر کابل‌کشی خواهد کرد. همچنین در مکان های خاصی مانند مناطقی که مواد قابل اشتعال یا گازهای خطرناک وجود دارد به طور معمول از این لوله ها استفاده می شود. در کل، لوله‌های کاندوئیت یکی از اصلی‌ترین موارد استفاده در سیستم‌های برق و ارتباطات برای حفاظت از کابل‌ها و ایجاد نظم در مسیر کابل‌کشی هستند.

لوله کاندوئیت

اقسام مختلفی از لوله‌های کاندوئیت تولید و به بازار عرضه می شود که مهم ترین آن ها عبارتند از:

  1. لوله فلزی سفت (Rigid Metal Conduit - RMC): این نوع از لوله‌های کاندوئیت از فولاد سخت یا فولاد ضد زنگ ساخته شده و به خوبی می‌تواند در برابر آسیب‌های فیزیکی محافظت کند.

  2. لوله فلزی نرم (Flexible Metal Conduit - FMC): این لوله‌ها انعطاف‌پذیر هستند و معمولاً در مکان‌هایی که نیاز به انعطاف استفاده می‌شوند.

  3. لوله PVC (Polyvinyl Chloride): این لوله‌ها مقاوم در برابر زنگ زدگی و تهاجم شیمیایی هستند و معمولاً در زمین یا در محیط‌های خشک نصب می‌شوند.

گروه صنعتی منورگستر به عنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان محصولات سینی کابل، نردبان کابل، کاور سینی کابل، پایه سینی کابل، رابط سینی کابل و ... در کشور به شمار می آید، می توان گفت تمامی محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی این مجموعه به فروش می رسد از بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برخوردار هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید انواع محصولات این شرکت می توانید به وب سایت https://monavargostar.com/ مراجعه فرمایید و یا برای استعلام جدید ترین قیمت سینی کابل، نردبان کابل و انواع لوله کاندوئیت با شماره تلفن 88211938-021 تماس حاصل فرمایید.

 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب