اخبار فوری| فروش نقدی|فوری: فروش نقدی محصولات بهمن خودرو

فوری: فروش نقدی محصولات بهمن خودرو

فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی، امروز دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰ در سامانه فروش اینترنتی بهمن خودرو آغاز شده و و موعد تحویل آن نیز هفته آخر آذر است.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

ثبت‌نام نقدی خودروهای فیدلیتی پرایم ۵ و ۷ نفره و دیگنیتی پرایم، از امروز دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰ به صورت اینترنتی آغاز شده است.

در طرح فروش جدید شرکت بهمن موتور برای فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی، مشتریان می‌توانند از رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز روناسی، آبی اطلسی، خاکستری کهکشانی و سربی خودروی خود را انتخاب کنند.

فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی ( ۵نفره و ۷ نفره ) بهمن موتور، ساعت ۱۰ صبح امروز دوشنبه مورخ ۱۷ آبان در سامانه فروش اینترنتی بهمن خودرو آغاز شده است و تا ساعت ۱۶ همان روز یا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

جدول فروش به شرح زیر است:

بهمن موتور

لینک و شرایط ثبت‌نام

فروش به صورت آنلاین بوده و متقاضیان می‌توانند ثبت‌نام به سامانه فروش اینترنتی بهمن خودرو مراجعه کنند.

در طرح فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی، امکان ثبت‌نام یک خودرو و تنها برای افراد بالای ۱۸ سال که دارای گواهینامه معتبر هستند مجاز است (عصر ایران).

 

در بازار چند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، در طرح فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی، قیمت مصوب خودرو دیگنیتی پرایم ۷۹۵ میلیون تومان تعیین شده است.

این خودرو، در بازار یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان داد و ستد می‌شود.

همچنین در این طرح، خودروی فیدلیتی پرایم تیپ ۱ (۵ نفره)، ۷۳۵ میلیون تومان قیمت دارد. این خودرو در بازار بین ۹۳۱ تا ۹۷۹ میلیون تومان معامله می‌شود.

در طرح فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی، قیمت مصوب فیدلیتی پرایم تیپ ۲ (۷ نفره) ۷۴۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. این خودرو در بازار یک میلیارد و ۲۰ هزار تومان قیمت دارد.

این ارقام، گویای اختلاق زیاد بین قیمت فروش محصولات در طرح فروش نقدی بهمن موتور و نرخ آنها در بازار است.

ارسال نظر