بیوگرافی محمدسعید حمیدزاده

اگر دنبال یادگیری ورزش جذاب فری استایل فوتبال هستی، تو رو با یکی بهترین مربی های آن قراره آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بیوگرافی محمدسعید حمیدزاده
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 

محمدسعید حمیدزاده متولد هشتم بهمن ماه سال هزار و سیصد و هفتاد و شش (۱۳۷۶/۱۱/۰۸–۱۹۹۸/۲۸/۰۱) است. او در ایران، فعالیت ورزشی خود را در رشته فوتبال در سن ۸ سالگی شروع کرد و تا ۱۷ سالگی ادامه داد. او پس از ۹ سال فوتبال بازی کردن در سن ۱۸ سالگی از ناحیه کمر مصدوم شد و نتوانست به فوتبال ادامه دهد. پس از گذشت دوران نقاهت، این بار برای بازگشت به دنیای فوتبال، تمرینات فوتبال نمایشی را شروع کرد.

 

قهرمانی‌های سعید حمیدزاده در روپایی و مسابقات جهانی

سعید حمیدزاده با انتشار ویدیوهای تمرینی خود در شبکه‌های اجتماعی، توانست در مسابقات جهانی سوپربال دعوت شود و  و با کسب عنوان چهارمی در مسابقات جهانی استریت فوتبال، ورزش فوتبال نمایشی یا همان (Football freestyle) را به طور حرفه‌ای آغاز کرد. این دوران به سرعت افتخارات جدیدی را برای او به همراه داشت. سعید حمیدزاده پس از این افتخارات، به مسابقات جهانی شرکت کرد و در مقام‌های مختلف جوایز به دست آورد.

او در مسابقات کشوری روپایی در دو سال پیاپی به عنوان قهرمان معرفی شد. در سال ۲۰۱۸، حمیدزاده جزء ۱۰ نمایشی کار برتر جهان شد و در سال ۲۰۱۹ نیز به عنوان یکی از هشت نفر برتر در مسابقات آسیایی جای گرفت. وی همچنین مدرک رسمی مربی بدنسازی فوتبال، مربی رسمی AFC و آنالیزور فوتبال را در اختیار دارد. اکنون او به عنوان یکی از برترین فریستایلرهای جهان در رتبه ۱۰۵ امین توسط فدراسیون WFFA شناخته شده است. اگر به دنبال دوره آموزش فوتبال پیشرفته هستید، می توانید دوره های این مربی حرفه ای و متخصص را خریداری کنید.

پیشرفت حرفه‌ای و افتخارات در داخل و خارج از کشور

در کنار افتخارات حرفه‌ای، سعید حمیدزاده با حضور در رویدادها و فستیوال‌های مختلف نیز به خود نمایانی داده است. او در مراسم مسابقه فوتبال ستارگان ایران در برابر ستارگان لالیگا در تهران به عنوان یکی از اجراکنندگان شرکت داشته و در برنامه‌های مختلف صدا و سیمای ملی نیز به عنوان مهمان و اجراکننده حضور یافته است.

همچنین، سعید حمیدزاده در مسابقات مختلف داخلی و بین‌المللی به عنوان یک نمایشی‌کار حرفه‌ای شناخته شده و توانسته در مسیر حرفه‌ای خود با افتخارات برجسته‌ای رو به جلو برود. سعید حمیدزاده با ارائه اجراهای متعدد در مراسم‌ها و رویدادهای مختلف، نشان داده که توانایی هنری او به وضوح درخشان است. او به عنوان یکی از اجراکنندگان مراسم افتتاحیه مسابقات کشوری لیگ کبدی در زنجان شرکت کرد و در فستیوال نوروزی آذربایجان در باکو نیز با اجراهای خود مردم را خیره کرد.

دیگر جوایز و افتخارات بین‌المللی سعید حمیدزاده

 

سعید حمیدزاده در جلسات مختلفی از جمله مراسم تجلیل از پرسنل شهرداری تهران و مسابقات دانشجویان دانشگاه اصفهان نیز به عنوان مهمان و اجراکننده شرکت کرد. او در مسابقات دانشجویان و پرسنل دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، جایزه‌های چشمگیری را به دست آورد. حمیدزاده همچنین در جریان جشنواره‌ها و مسابقات جهانی همچون جام جهانی روسیه 2018 و جام ملت‌های آسیا امارات 2019 با اجراهای شگفت‌آور خود، توجه بسیاری را به خود جلب کرد. این اجراها نه تنها نشان‌دهنده مهارت فنی او در فریستایل فوتبال بلکه جذابیت و تأثیرگذاری در جهان ورزش بوده‌اند. اگر به دنبال شناخت بیشتر این مربی حرفه ای و متخصص هستید، می توانید اینجا کلیک کنید.

افتخارات حرفه‌ای او نیز گسترده و چشمگیر است. او جزء ۱۰ نفر برتر جهان در سال ۲۰۱۸ شد و در سال ۲۰۱۹ به عنوان یکی از هشت نفر برتر در مسابقات آسیایی جای گرفت. عنوان قهرمانی در مسابقات کشوری روپایی نیز از دیگر افتخارات اوست که تلاش و کوشش پافشاری او در این حوزه را نشان می‌دهد. با داشتن مدرک رسمی مربی بدنسازی فوتبال، مربی رسمی AFC و آنالیزور فوتبال، سعید حمیدزاده به عنوان یک نماینده برجسته در عرصه فوتبال نمایشی شناخته شده است. او به عنوان یک هنرمند و همچنین یک ورزشکار حرفه‌ای، توانسته جایگاه ویژه‌ای در دل قلب طرفداران و علاقه‌مندان به ورزش به دست آورد.

حضور برجسته سعید حمیدزاده در مسابقات ملی و بین‌المللی

در مسیر حرفه‌ای خود، حمیدزاده همچنین در مسابقات مختلف ملی و بین‌المللی، مانند مسابقات جام پارس استایل و جام بومباکس در تهران، مسابقات کشوری روپایی در سمنان و مسابقات لیگ فوتبال نمایشی کشوری، موفق به ارائه اجراهای خیره‌کننده و کسب جوایز متعدد شده است. این افتخارات نشان از تعهد و تلاش مداوم او در حوزه فریستایل فوتبال دارد. سعید حمیدزاده با تمام وجود و انگیزه‌ای که در دل خود حمل می‌کند، ادامه خواهد داد تا به عنوان یکی از برترین نمایندگان فریستایل فوتبال جهان، همچنان به رشد و توسعه دنیای این ورزش کمک کند. او نه تنها یک بازیکن برجسته است، بلکه با استعداد و خلاقیت خود، هنر فوتبال را به یک اجرای هنری تبدیل کرده و از تأثیرگذارترین شخصیت‌های این حوزه محسوب می‌شود.

با پیشرفت‌های بی‌شماری که سعید حمیدزاده در دنیای فریستایل فوتبال کسب کرده است، او به یکی از اسامی برجسته و مهم این حوزه تبدیل شده است. تأثیرگذاری او در جهان ورزش و هنر فریستایل فوتبال، بیش از حد چشمگیر است و این تأثیر به سراسر دنیا گسترش یافته است. حضور سعید حمیدزاده در مسابقات بین‌المللی و رویدادهای مختلف، او را به سفیری فعال و نماینده‌ای شایسته از هنر ورزشی تبدیل کرده است. محمدسعید حمیدزاده دوره های آموزش فوتبال را با ضمانت بازگشت وجه به همراهی گواهی پایان دوره در اختیار شما قرار می دهد. برای آشنایی بیشتر این دوره ها پیشنهاد می کنیم از سایت محمدسعید حمیدزاده دیدن فرمایید.

افتخارات محمدسعید حمیدزاده

 • جزء 10 نمایشی‌کار برتر جهان (کشور ویتنام و جمهوری چک ۲۰۱۸)
 • جزء ۸ نفر برتر مسابقات اسیایی (کشور چین ۲۰۱۹)
 • مقام چهارم جهانی تیمی استریت فوتبال (کشور جمهوری چک ۲۰۱۷)
 • مقام اول مسابقات کشوری روپایی (تهران 1393)
 • مقام اول مسابقات کشوری روپایی (تهران 1395)
 • مقام اول مسابقات کشوری روپایی (تهران 1396)
 • مقام اول مسابقات کشوری فوتبال نمایشی (جام پرشین بال_تهران 1397)
 • مقام اول مسابقات کشوری جام پارس استایل (یزد 1398)
 • مقام اول مسابقات کشوری جام بومباکس (تهران 1398)
 • مقام دوم مسابقات IFFC قهرمانی کشور فوتبال نمایشی (تهران ۱۳۹۸)
 • مقام سوم مسابقات کشوری روپایی (سمنان ۱۳۹۴)
 • مقام سوم مسابقات کشوری فوتبال نمایشی (جام سولیکو – تهران ۱۳۹۶)
 • مقام سوم لیگ فوتبال نمایشی کشوری (1397)

 

دیدگاه خود را ارسال کنید