علی شکارچی مرد دو زنه

پای علی شکارچی مرد دو زنه قطع شد | واکنش زن‌های علی شکارچی به قطع شدن پاش

علی شکارچی مرد دو زنه اینستاگرامی اخیرا پایش قطع شده و این اتفاق حواشی بسیاری را به دنبال داشته است در ادامه ویدیو ان را ببینید.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

علی شکارچی مرد دوزنه اینستاگرامی است که مدتی است بسیار مشهور شده است. علی شکارچی مرد دوزنه اینستاگرامی دو زن با فاصله سنی نسبتا کمی دارد. علی شکارچی مرد دوزنه اینستاگرامی از زنانش فرزند هم دارد. علی شکارچی مرد دوزنه اینستاگرامی حالا ویدیویی جنجالی گذاشته است که در آن از قطع شدن پایش خبر می‌دهد. علی شکارچی مرد دوزنه اینستاگرامی در این ویدیو از مراقبت و پرستاری زن‌هایش بعد از قطع پایش خبر می‌دهد در ادامه این ویدیو را ببینید.

علی شکارچی مرد دوزنه کیست؟

آقای علی شکارچی یکی از چهره های اینستاگرامی بوده که این روزها در فضای مجازی نامش بر سر زبان ها افتاده است

آقای شکارچی متولد دهه شصت ۳۲ ساله در بوشهر و بندر عامری است که بار اول در سال ۱۳۹۰ با یکی از دختران فامیل ازدواج کرد و یک بچه دارد و بعد از ۹ سال حالا در سال ۹۹ مجددا ازدواج کرده !!!!

نکته جالب اینکه همسر دومش که بسیار کم سن و سال است او نیز از دختران فامیل و اقوام نزدیک است.

عکسهایی که او از خود و دو همسرش در صفحه (عمومی) اینستاگرامش به اشتراک میگذارد مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

علی شکارچی چهره اینستاگرامی، متولد دهه شصت و ۳۱ ساله این روزها با انتشار تصاویر دو همسرش در پیج اینستاگرامش به شهرت رسیده و حسابی جنجالی شده، تا جایی که کاربران فضای مجازی برخی به او با کامنت های تند فحاشی کرده و برخی دیگر نیز میگویند که تبلیغ چند همسریه و رفتار و کردار و انتشار تصاویر چند همسری وجهه خوبی ندارد.

علی شکارچی مرد دوزنه

همان طور که می دانید فرهنگ چند همسری در بین کشورهای خاورمیانه رایج آست همچنین در کشورمان این فرهنگ در برخی از شهرها جا افتاده اما به صورت رسمی در کشور و در بین عموم مردم به رسمیت شناخته نمی شود

پیش از از این نوید ابراهیمی با چهار همسر سوژه رسانه های قرار گرفته بود نوید ابراهیمی دارای 4 همسر بوده که همه آنها تحصیل کرده و دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس هستند.

براساس آمارهای اطلس وضعیت زنان و خانواده، بالاترین درصد مردانی که بیش از یک همسر دارند متعلق به استان «سیستان و بلوچستان» است، این درحالیست که استان سمنان با نرخ ۰.۶۹ درصد نسبت به سایر استان‌ها کمترین میزان چندهمسری را تجربه کرده و در این زمینه رتبه آخر را به خود اختصاص داده است.

در توضیح تصاویر با همسرانش نیز نوشته : از مشکلات دوتا زن داشتن اینکه هر چی باشه باید برا دوتاشون انجام بدی، حالا میخواد عکس باشه یا هر چیزی، ولی ما انجام میدیم نوکرشون هم هستیم.

علی شکارچی مرد دوزنه

صحبت های علی شکارچی درباره ازدواج اول و دومش

در مورد شغل علی شکارچی اطلاعات چندانی در دست نیست اما بر اساس تصاویری که در اینستاگرام او دیده می شود احتمالا شغل او زنبورداری و تولید عسل است .

علی هانتر یا علی شکارچی 31 ساله و بوشهری است که دو زنه بودن آن با اطلاع هر دو همسر حسابی موجب شگفتی کاربران در فضای مجازی شده است .

او از همسر اولش فرزندی به نام سمانه دارد و از ازدواج دومش هم تنها 7 ماه میگذرد .

کی از شاخ های جدید اینستاگرام که تبدیل به یک پدیده جدید شده ،.علی شکارچی یا علی هانتر به مرد دو زنه ی اینستاگرامی معروف شده است .

علی هانتر در اینستاگرامش ویدئوها و تصاویری از هر دو زنش منتشر می کند و از زندگی شاد و مثبتش می گوید .

علی شکارچی و همسرانش در اینستاگرام غوغا به پا کرده اند.

در مورد شغل علی شکارچی اطلاعات چندانی در دست نیست اما بر اساس تصاویری که در اینستاگرام او دیده می شود احتمالا شغل او زنبورداری و تولید عسل است .

علی شکارچی مرد دوزنه

زندگی علی شکارچی دو زنه

علی هانتر یا علی شکارچی 31 ساله و بوشهری است که دو زنه بودن آن با اطلاع هر دو همسر حسابی موجب شگفتی کاربران در فضای مجازی شده است .

او از همسر اولش فرزندی به نام سمانه دارد و از ازدواج دومش هم تنها 7 ماه میگذرد .

علی شکارچی در صفحه‌ی خود عکسی از مراسم ازدواج دومش منتشر کرده که همسر اول وی هم در آن حضور دارد.

این عکس در صفحات هر دو همسر علی شکارچی هم وجود دارد. همسر اول شکارچی در شرح این عکس نوشته وقتی کسی را دوست داشته باشید هر چیزی که او دوست داشته باشد را شما هم دوست دارید.

همسر دوم علی شکارچی نیز در واکنش به انتقادات کاربران نوشته همسر آن‌ها بدون پنهانکاری و با صداقت خواسته‌ی خود برای ازدواج مجدد را مطرح کرد و او و همسر اول شکارچی هم با این موضوع کنار آمدند

علی شکارچی در مورد اختلافات و مشکلات دو زنه بودن گفت که ناراحتی و دلخوری بین خانم ها وجود دارد اما آنها سعی می کنند یکدیگر را درک کنند و در کنار هم به خوبی و خوشی زندگی کنند .

علی شکارچی مدعی است که بین دو همسرش کاملا با عدالت رفتار می کند و این کار او باعث پیشگیری از مشکلات بین زن ها می شود .

علی شکارچی مرد دوزنه

او در این باره گفته که : از مشکلات دوتا زن داشتن اینکه هر چی باشه باید برا دوتاشون انجام بدی، حالا میخواد عکس باشه یا هر چیزی، ولی ما انجام میدیم نوکرشون هم هستیم

مریم زن اول علی شکارچی

همسر اول

همسر اول علی شکارچی مریم نام دارد و 24 ساله است . علی و مریم در سال 92 با یکدیگر ازدواج کرده و دختری به نام سمانه دارند .

مریم همسر اول علی هانتر ، در اینترنت کسب و کار اینترنتی دارد و مشاوره ی پوست و مو می دهد . به نظر می رسد این ازدواج دوم علی شکارچی و پخش شدن عکس های علی شکارچی و همسرانش باعث جذب فالور برای هر سه نفر شده است . مریم حدودا 5 هزار فالور دارد .

عالیه زن دوم علی هانتر دختری 19 ساله است که توانسته به آرزوی خودش یعنی ازدواج با علی برسد . از ازدواج علی و عالیه 7 ماه میگذرد

ماجرای ازدواج دوم

علی شکارچی در مورد ازدواج دومش گفته که همسر دومش از اقوام است و به دلیل اینکه مریم یعنی زن اول هم از فامیل است توانسته رضایت او را با وساطت بزرگان فامیل راضی کند .

علی شکارچی مرد دوزنه

اما راضی شدن همسر اول در نوع خودش نیز جالب بوده . مریم با این شرط که خانه ی علی به نام او زده شود به این وصلت موافقت کرده .

همسر دوم علی شکارچی هم در اینستاگرام فعالیت دارد و 7 هزار دنبال کننده ، جذب صفحه ی او در اینستاگرام شده اند .

ارسال نظر

 
  • اااااا
    0

    واقعا که چه رویی دارییییییی

  • ناشناس
    0

    تو خیلی بی جا کردی تبلیغ دو همسری می‌کنی تو چشم های هر دو تا زنت غلط کردن هست چقد پول میگیرید تبلیغ کنید ننگ بر چنین جامعه ای که برای زن هیچ ارزشی قائل نیست وای مسئولین یکی بیاد جلو اینو بگیره تا فساد و طلاق بیشتر از این نشده