واکنش تهیه کننده مست عشق به جدایی همایون شجریان از پروژه

روز گذشته همایون شجریان و سهراب پورناظری در بیانیه‌ای از قطع همکاری با پروژه «مست عشق» حسن فتحی به دلیل طولانی‌شدن ساخت فیلم و عدم توانایی تهیه‌کننده برای در اختیار گذاردن امکانات مورد توافق خبر دادند.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

روز گذشته همایون شجریان و سهراب پور ناظری در بیانیه‌ای از قطع همکاری با پروژه «مست عشق» حسن فتحی به دلیل طولانی شدن ساخت فیلم و عدم توانایی تهیه‌کننده برای در اختیار گذاردن امکانات مورد توافق خبر دادند. مهران برومند، تهیه‌کننده این فیلم، در این رابطه توضیحاتی داده است.

روز گذشته همایون شجریان و سهراب پورناظری در بیانیه‌ای از قطع همکاری با پروژه «مست عشق» حسن فتحی به دلیل طولانی‌شدن ساخت فیلم و عدم توانایی تهیه‌کننده برای در اختیار گذاردن امکانات مورد توافق خبر دادند. در بیانیه مشترک آنها آمده است:

«با پایان یافتن مراحل تدوین فیلم سینمایی «مست عشق» در جلسه‌ای که با تهیه‌کننده محترم فیلم، آگاهی یافتیم که پروژه توان اختیار گذاردن امکانات مورد توافق در گفت‌وگو‌های آغازین جهت ساخت موسیقی را دارا نیست و با نظر و حساسیت و عشق ما به نام و جایگاه حضرت مولوی پذیرش هر گونه محدودیتی در خلق و تهیه موسیقی این اثر ناممکن می‌نمود، پس بنا را بر این نهادیم که از همکاری در این پروژه کناره‌گیری نماییم.»

«مست عشق» جدیدترین فیلم حسن فتحی است که در آن شهاب حسینی و پارسا پیروزفر در نقش‌های شمس تبریزی و مولانا بازی می‌کنند. فتحی این روز‌ها سریال «جیران» را برای شبکه نمایش خانگی می‌سازد،

قرار بود در پروژه «مست عشق» همایون شجریان و سهراب پورناظری وظیفه ساخت موسیقی را برعهده داشته باشند، اما این دو هنرمند از پروژه کناره‌گیری کردند.

مهران برومند، تهیه‌کننده «مست عشق»، در این‌باره گفته است: خواسته آقای شجریان غیرمعقول نیست و آنچه ما می‌خواستیم هم غیرمعقول نبود، اما با توجه به متوقف بودن پروژه به مدت دو سال شرایط همکاری فراهم نشد، چون همه چیز بستگی به شرایط ما داشت که نتوانستیم توافق قبلی را ادامه دهیم؛ در واقع علی‌رغم تلاشی که از طرف گروه تهیه فیلم برای رسیدن به یک توافق جدید صورت گرفت، اما شرایط مهیا نشد، در نتیجه با کمال رفاقت دوستی و احترام قرار بر این شد که در پروژه دیگری با یکدیگر همکاری داشته باشیم.

برومند درباره زمان اکران فیلم «مست عشق» گفته است: ما تلاش می‌کنیم فیلم به اکران آخر امسال برسد.

ارسال نظر