اخبار فوری| اخبار حوادث|همسرکشی در کرمانشاه خبر تلخی بود که مرد همسرکش بعد از این حادثه تلخ به زندگی خود هم پایان داد. صبح امروز در خیابان منتهی به شهرک معلم کرمانشاه مردی ۵۵ ساله بدلیل اختلافات شخصی و خانوادگی با اسلحه شکاری اقدام به قتل همسر ۴٣ ساله خود می‌کند. اخبار روز اخبار بورس قیمت دلار امروز خودکشی خونین قاتل پس از کشتن همسرش + فیلم خودکشی دختر ۱۵ ساله جلوی چشم مادرش + جزییات خودکشی وحشتناک خانوادگی در مهاباد / علت چه بود؟ قاتل پس از انجام این قتل اقدام به خودکشی می‌کند. بهترین هدیه یلدا به بچه ها! کتابی با اسم و عکس کودک عزیزتان! ببینید با هر قیمتی سفر نرو !!! بهترین قیمت خرید بلیط هواپیما با اسنپ تریپ ماست پروبیوتیک سون ماستی برای رژیم های سالم 30 درصد تخفیف کتاب های کمک درسی دبستانی در دانش لند فقط تا آخر امشب! جنازه این زن و شوهر پس از تشریفات پلیس به پزشکی قانونی ارجاع داده شده است. سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: ساعت حدود هشت صبح امروز (اول آذر) یک مورد تیراندازی و قتل در شهرک معلم کرمانشاه گزارش شد. دلیری گفت: طبق بررسی های اولیه به نظر می رسد اختلافات خانوادگی علت این حادثه است. فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با اشاره به نبود مهارت کنترل خشم در میان افراد جامعه گفت: متاسفانه در بسیاری از درگیری ها و مشکلات خانوادگی افراد به دلیل نداشتن مهارت کنترل خشم، بلافاصله به دنبال هیجانات و عصبانیت آنی اقدام به نزاع و قتل و درگیری می کنند. وی افزود: نیاز است دستگاه های متولی در این زمینه ورود کرده و مهارت کنترل خشم در جامعه بصورت جدی آموزش داده شود. دلیری گفت: همچنین متاسفانه شاهد ورود اسلحه های قاچاق از آنسوی مرزها هستیم و با وجود کشفیات بسیار در این حوزه، بخشی از آن وارد کشور شده و افراد بصورت غیرمجاز آن را تهیه کرده و با کوچکترین اختلاف و بحثی از آن استفاده می کنند که منجر به همین عواقب وحشتناک می شود.

فوری: خودکشی فجیع قاتل پس از همسرکشی

مردی در کرمانشاه به زندگی خود و همسرش با اسلحه شکاری پایان می دهد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 

همسرکشی در کرمانشاه خبر تلخی بود که مرد همسرکش بعد از این حادثه تلخ به زندگی خود هم پایان داد.

صبح امروز در خیابان منتهی به شهرک معلم کرمانشاه مردی ۵۵ ساله بدلیل اختلافات شخصی و خانوادگی با اسلحه شکاری اقدام به قتل همسر ۴٣ ساله خود می‌کند.

قاتل پس از انجام این قتل اقدام به خودکشی می‌کند.

جنازه این زن و شوهر پس از تشریفات پلیس به پزشکی قانونی ارجاع داده شده است.

سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه  گفت: ساعت حدود هشت صبح امروز (اول آذر) یک مورد تیراندازی و قتل در شهرک معلم کرمانشاه گزارش شد.

دلیری گفت: طبق بررسی های اولیه به نظر می رسد اختلافات خانوادگی علت این حادثه است.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با اشاره به نبود مهارت کنترل خشم در میان افراد جامعه گفت: متاسفانه در بسیاری از درگیری ها و مشکلات خانوادگی افراد به دلیل نداشتن مهارت کنترل خشم، بلافاصله به دنبال هیجانات و عصبانیت آنی اقدام به نزاع و قتل و درگیری می کنند.

وی افزود: نیاز است دستگاه های متولی در این زمینه ورود کرده و مهارت کنترل خشم در جامعه بصورت جدی آموزش داده شود.

دلیری گفت: همچنین متاسفانه شاهد ورود اسلحه های قاچاق از آنسوی مرزها هستیم و با وجود کشفیات بسیار در این حوزه، بخشی از آن وارد کشور شده و افراد بصورت غیرمجاز آن را تهیه کرده و با کوچکترین اختلاف و بحثی از آن استفاده می کنند که منجر به همین عواقب وحشتناک می شود.

ارسال نظر