پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

این روزها اسم صرافی کوینکس را خیلی از افراد شنیده اند و می دانند که یک صرافی مشهور بین المللی است که خدمات ویژه ای به ایرانیان ارائه می دهد. از جمله اینکه برخلاف دیگر صرافی های بین المللی، ایران را تحریم نکرده و به عنوان اولین و تنها صرافی خارجی است که داخل سایت خود، زبان فارسی را قرار داده که ایرانیان به راحتی و با زبان رسمی فارسی بتوانند از خدمات کوینکس استفاده کنند. با هم به بررسی این صرافی می پردازیم:

این صرافی از دستگاههای گوناگون هم پشتیبانی می کند و دارای اپلیکیشن هم می باشد که اگر شما بخواهید با گوشی خود اعم از اندروید یا آی اٌ اس ios به آن متصل شوید، خیلی راحت می توانید این کار را انجام دهید.

اگر سایت آن را باز کنید در صفحه اول این صرافی، گزینه trade now وجود دارد که اگر روی آن کلیک کنید بلافاصله شما را داخل اکسچنج صرافی می برد که در آنجا شما می توانید ارزهای خود را بخرید و یا بفروشید.

در مرکز صفحه اصلی اسلایدر ارزها قرار گرفته که جفت ارز با تتر و قیمت و درصد رشد یا زیان آن را در 24 ساعت گذشته به شما نمایش میدهد.

در زیر آن و در کادرهای رنگی، جدیدترین اخبار مرتبط با ارزهایی که در این صرافی اتفاق افتاده و یا خواهد افتاد را به شما نمایش می دهد.

و در زیر آن ها Market Overview قرار گرفته که به صورت ستونی یکسری از اطلاعات ارزها را شما می توانید مشاهده کنید از جمله : بیشترین سوددهی ارزها در 24 ساعت گذشته، بیشترین ریزش ارزها، رتبه براساس ارزش، کوین‌های جدید، رتبه ارزش بازار و نمودار آن ارزها.

در این صرافی بیش از 855 ارز وجود دارد که همه آنها را می توانید بخرید یا بفروشید.

در انتهای همین صفحه هم مشاهده می کنیم که یک صرافی با امنیت بالا و با تراکنش های متنوع و زیاد و با نوآوری زیاد می باشد.

از دیگر خصوصیات این صرافی باید بگوییم که یکسری قوانینی در آن قرار داده که در درجه اول این قوانین به نفع مشتری آنهاست. مثلا گفته که سن شما باید از 18 سال به بالا باشد چرا که فرد توانایی تشخیص خوب و بد و سود و زیان خود را داشته باشد. دیگر اینکه گفته که در موقع احراز هویت، اطلاعات خود را به صورت دقیق وارد کنید که دیگران نتوانند هویت شما را جعل کنند. دیگر اینکه کفته رمز عبور خود را به دست افراد دیگر قرار ندهید چرا که ممکن است از حساب شما سواستفاده کنند. دیگر اینکه گفته فرآیند ثبت نام خود را به درستی انجام دهید و از دادن ایمیل های فیک و یا ایمیل های دیگران برای ثبت نام در این صرافی بپرهیزید که خدای نکرده زیان اصلی مربوط به خود شما می شود و ممکن است که کلیه دارایی های خود را از دست بدهید.

یکی دیگر از خدمات ارایه شده این صرافی، دادن سود به ارزهایی است که در آن استیک می کنید. بدین ترتیب زمانی که نمی خواهید ارزهای خود را بفروش برسانید و این مدت زمان یک ماه و یا بیشتر می باشد، شما خیلی راحت می توانید آنها را در صرافی استیک کرده و از این طریق هم کسب درآمد دلاری داشته باشید.

برای ثبت نام در صرافی کوینکس، می توانید از سایت کوینکس فارسی coinexfarsi استفاده کنید که توضیحات لازم را در این مورد برای شما به صورت کامل و اصولی توضیح داده و گام به گام آموزش ثبت نام در کوینکس و بقیه قسمت های آن را برای شما به صورت کاملا کاربردی و روان توضیح داده است.

کارمزدها هم در این صرافی به صورت معقول و منطقی و کم است و این باعث می شود کاربران زیادی را به خود جذب کند.

این صرافی دارای بخش های اسپات و فیوچرز و مارجین هم می باشد، یعنی هم از معاملات اهرم دار و هم معاملات معمولی خرید و فروش پشتیبانی می کند اما شما باید حواستان به این موضوع باشد که تا آموزش کامل در زمینه ارزهای دیجیتال و تحلیل تکنیکال نداشته باشید به هیچ عنوان معاملات اهرم دار را انجام ندهید و حتی وقتی تسلط کامل نسبت به این امور پیدا کردید با لوریج های بالا ترید نکنید.

همچنین در هنگام استفاده از صرافی ها یک ایمیل مخصوص برای صرافی ها بسازید که بتوانید همیشه ایمیل هایی که برای شما ارسال می شود را چک کنید. چون کار خوبی که کوینکس انجام می دهد این است که هر بار که شما بخواهید ارزی یه این صرافی واریز کنید و یا ارزی از آن برداشت کنید برای شما ایمیل ارسال می کند تا مطمئن باشد که حساب کاربری شما دست کسی دیگر نباشد یا هک نشده باشید. حتی وقتی رمزهای عبور خود را در این صرافی تغییر دهید هم، برای ایمیل شما ارسال می کند.

پس همانطور که مطالعه فرمودید، دیدید که کوینکس جزو اولین صرافی های جهانی است که ایران را تحریم نکرده و زبان شیرین فارسی را داخل سایت خود برای راحتی ما قرار داده است.

منبع:https://coinexfarsi.com/complete-coinex-training/

ارسال نظر