قیمت موبایل| قیمت گوشی موبایل| جدیدترین قیمت گوشی موبایل|

کدام موبایل ها قرار است ارزان شود؟

با نوسانات اخیر دلار قیمت موبایل نیز تحت تاثیر قرار گرفته و ارزان می شود. لیست این گوشی ها را در ادامه ببینید.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

شوک اخیر به نرخ دلار در صورت تداوم به زودی اثر خود را در بازار موبایل هم نشان خواهد داد و برخی گوشی های آیفون، سامسونگ و شیائومی با افت قابل توجه قیمت مواجه می شوند.

به گزارش کاماپرس، بازار موبایل همیشه واکنش بسیار سریعی به بازار ارز نشان می دهد به همین دلیل 20 روز قبل که دلار دو هزار تومان گران شد و سر از کانال 28 هزار تومانی درآورد، گوشی ای مثل سامسونگ گلکسی S20 FE 5G یک میلیون و 300 هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرد.قیمت گوشی

روزنامه هفت صبح در ادامه می نویسد: موج گرانی بین گوشی های شیائومی هم دیده می شود و ردمی 9 تی و ردمی نوت 9 حدود 500 هزار تومان گران شده‌اند. در بین موبایل‌های آیفون با جهش یک میلیون و 300 هزار تومانی مدل 12 پرومکس روبه رو هستیم.

الان که دلار با کله دارد پایین می آید، این چهار گوشی هم قرار است خیلی ارزان شوند. پس حداقل چند روزی دندان روی جگر بگذارید.

1. آیفون 12 پرومکس

اولین ترکش رشد قیمت دلار معمولا به آیفون 12 پرومکس، برخورد می کند. نسخه 128 گیگابایت آیفون12 پرومکس در فروشگاه های آنلاین پایتخت به طور میانگین 36 میلیون و 450 هزار تومان قیمت گذاری شده. یک میلیون و 300 هزار تومان ناقابل بیشتر از سه هفته قبل.قیمت گوشی

2. سامسونگ گلکسی S20 FE 5G 2 

نسخه 128 گیگابایتی این گوشی قیمتش به ۱۴ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان رسیده است. این یعنی ظرف سه هفته گذشته یک میلیون و 300 هزار تومان گران شده. این اتفاق کمی خنده دار است چون وقتی سامسونگ سراغ طراحی گوشی های نسخه FE می رفت، هدفش آسان شدن دسترسی مردم به گوشی‌های سری S با قیمت کمتر بود.

3 . شیائومی ردمی 9 تی

این گوشی بیشترین رشد قیمت را بین تمام مدل های پرفروش شیائومی داشته است. 20 روز پیش ردمی 9 تی با حافظه ذخیره سازی 64 گیگابایت ، سه میلیون و 880 هزار تومان قیمت داشت. با یک جست وجوی ساده خواهید دید که برخی از فروشنده ها رقم چهار میلیون و 450 هزار تومان را برای ردمی 9 تی در نظر گرفته اند. گران شدن آیفون 12 پرومکس و گلکسی S20 FE 5G را راحت تر می توانیم هضم کنیم اما رشد 600 هزار تومانی یک گوشی سه، چهار میلیون تومانی واقعا زور دارد. احتمالا با این قیمتی که ردمی 9 تی پیدا کرده، یکی از بهترین گوشی های بازار در این رنج قیمت از فهرست گزینه های خرید خیلی ها خارج می شود.

راستی تا از مبحث گوشی های شیائومی خارج نشده ایم این را هم بگوییم که ردمی نوت 9 با رشد 500 هزار تومانی ظرف کمتر از یک ماه، چهار میلیون و 830 هزار تومان فروخته می شود.قیمت گوشی

4. سامسونگ گلکسی A51

شش ماه از ورود 52 Galaxy A به بازار می گذرد اما هنوز A 51با آن قیافه زشت و انواع و اقسام ایرادها  یکی از گوشی های پرفروش خانواده سامسونگ به حساب می آید. بعد از گلکسی S20 FE 5G در میان گوشی های سامسونگ، بیشترین رشد قیمت برای 51 Aثبت شده است. آنهایی که ظرف یکی دو روز گذشته A51 را با حافظه ذخیره سازی 128 گیگابایت حدود هفت میلیون و 900 هزار تومان خریده اند، در مقایسه با سه هفته قبل،700 هزار تومان بیشتر پول پرداخت کرده اند.

ارسال نظر