کادر درمان| واکسن کرونا

خبر خوب وزیر بهداشت برای کادر درمان

بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت در توییتر از خبری خوش برای مدافعان سلامت خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت در توییتر نوشت: ‌از آذربایجان قهرمان و در کنار کادر درمان خستگی ناپذیر با شما صحبت می‌کنم و روز بهورز رو به این قشر زحمتکش تبریک میگم.

همواره سعیم بر این بوده که بیشتر عمل کنم تا وعده بدهم و خدارو شکر می کنم که محموله های جدید واکسن رسیدند.

‌و هفته های آینده نیز خبرهای خوبی از تسریع واکسیناسیون عزیزانمان در راه است.

با تلاش هایی که انجام شده ریاست محترم جمهور نیز برای پرداخت معوقه های کادر درمان و تسریع واکسیناسیون قول مساعدت دادند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ورود واکسن به کشور سرعت گرفته و امیدواریم تا دهه فجر همه مردم در مقابل ویروس کرونا واکسینه شوند.

به گزارش مشرق، بهرام عین اللهی روز جمعه در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز افزود: مردم در برابر تحریم‌های ظالمانه دشمنان مردانه ایستادگی کرده اند و دولتی موفق می‌شود که با این مردم مقاوم همراه باشد، امروز در مورد کرونا نیز تنها راه مبارزه با این ویروس مرگبار رعایت اصول بهداشتی و واکسیناسیون است.

وی با اشاره به اینکه عده‌ای سمپاشی می‌کنند که واکسن کرونا نزنید، تاکید کرد: به توصیه مقام معظم رهبری اگر دولت جمهوری اسلامی می‌گوید واکسن بزنید باید تزریق واکسن انجام شود.

عین اللهی گفت: طبق مطالعاتی که در دنیا شده واکسن در کنترل کرونا موثر است و می‌تواند از بیماری پیشگیری کند در مورد تزریق واکسن کرونا نیز نباید صف تزریق واکسن و نارضایتی باشد چون که ما باید به مردم احترام بگذاریم.

وی افزود: باید تا ۶ هفته دیگر خیلی تلاش کنیم بر این اساس از مردم می‌خواهیم با حرکت مردمی به صحنه بیایند و واکسن بزنند، خیران و نهادها و استانداران هم در این مدت کار جهادی انجام دهند تا هرچه سریعتر واکسیناسیون تمام شود.

وزیر بهداشت اظهار کرد: رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی رسالت خود را انجام دهند و در برابر پخش شایعات، اخبار و تبلیغات منفی در مورد واکسن کرونا تدابیر رسانه ای لازم را بیندیشند.

ورود واکسن به کشور سرعت گرفته است

خیران و مردم همراهی خوبی در مقابله با کرونا دارند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز نیز در این دیدار گفت: کادر درمان در خط مقدم مقابله با ویروس منحوس کرونا هستند که قدردان این ایثارگری آنها هستیم.  

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم همچنین اظهار کرد: مردم در زمان شیوع کرونا همراهی خوبی داشتند به خصوص خیران در همه زمینه‌ها از جمله تهیه ماسک، مواد ضد عفونی، دستگاه اکسیژن ساز و موارد دیگر همت کردند.

وی خطاب به وزیر بهداشت افزود: شما یکی از مردان غیور آذربایجان هستید که در دولت جدید حضور دارید و ما شما را نماینده مردم آذربایجان در دولت سیزدهم می‌دانیم.

ارسال نظر