پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 

 

امروزه باتوجه به افزایش قیمت لپ تاپ ها،بسیاری از افراد ترجیح میدهند تا لپ تاپ های قدیمی ایسوس خود را تعمیر کنند و یا به فکر ارتقاء سخت افزار آن ها بیافتند.چرا که در بسیاری از موارد خرید لپ تاپ ایسوس جدید مقرون بصرفه نمیباشد.

به نقل از مدیر فنی مجموعه iFixit امروز بیشتر مراجعین که دارای لپ تاپ های قدیمی هستند به فکر افزایش سرعت لپ تاپ های خود افتاده اند.از این رو ما نیز در مجموعه iFixit  اقدام به راه اندازی سرویس ویژه برای تعمیر لپ تاپ ایسوس آماده کرده ایم.

کاربران لپ تاپ های دل میتوانند از شنبه تا پنج شنبه با مراجعه به دفتر این مجموعه از خدمات مختلفی مانند،ارتقاء سخت افزار لپ تاپ،تعمیر و تعویض قطعات سخت افزار استفاده کنند.

درباره مجموعه iFixit بدانید

مجموعه iFixit  در سال ۱۳۹۹ فعالیت خودش را آغاز کرد،در حقیقت این مجموعه با راه اندازی وب سایت iFixit.ir  اقدام به ترجمه مقالات آموزشی  iFixit.comبرای کاربران فارسی زبان کرده است.

علاوه بر این شما میتوانید از خدمات مختلف این مجموعه نظیر تعمیرات موبایل،تعمیرات لپ تاپ،تعمیرات کنسول بازی و... نیز بهره مند شوید.

علاوه بر این شما میتوانید کلیه قطعات سخت افزار مورد نیاز برای لپ تاپ و موبایل خود را از فروشگاه اینترنتی iFixit خریداری کنید.

شما میتوانید کلیه قطعات لپ تاپ های ایسوس نظیر کیبورد لپ تاپ ایسوس ، باتری لپ تاپ ایسوس ، شارژر لپ تاپ ایسوس را با ضمانت از این مجموعه تهیه کنید

سرویس تعمیر لپ تاپ دل به زودی در iFixit

به نقل از مدیر بازاریابی این مجموعه،با توجه استقبال بسیاری از کاربران از سرویس های ارتقاء سخت افزار لپ تاپ های قدیمی، در تلاش هستیم تا بتوانیم در ماه های آتی اقدام به راه اندازی سرویس تعمیر لپ تاپ دل در این مجموعه نمائیم.

ارسال نظر