استقلال|الهلال

واکنش جالب یک استقلالی به باخت استقلال مقابل الهلال

امین منوچهری مهاجم اسبق استقلال ضمن تمجید از بازی خوب استقلال مقابل الهلال معتقد است دو تیم از هر لحاظ مالی و زیرساختی قابل‌مقایسه باهم نیستند.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

امین منوچهری : استقلال - الهلال؛ تفاوت بین میلیارد تومان و میلیارد دلار بود!

واکنش امین منوچهری به باخت استقلال مقابل الهلال

امین منوچهری مهاجم اسبق استقلال ضمن تمجید از بازی خوب استقلال مقابل الهلال معتقد است دو تیم از هر لحاظ مالی و زیرساختی قابل‌مقایسه باهم نیستند.

امین منوچهری مهاجم اسبق استقلال که برای تماشای بازی خود را به محل دیدار دو تیم استقلال و الهلال رسانده بود طی ارتباط مستقیم تلویزیونی درخصوص این بازی گفت:

همان‌طور که خسرو حیدری هم به‌خوبی می‌داند کلاً تیم‌های ایرانی بازی در یک زمین سُرسخت است، چمن بازی پیش از شروع دیدار و بین دو نیمه آب داده شد و همین نکته کوچک باعث شد تا استقلال امروز گل اول بازی را دریافت کند و امروز استقلال نتوانست از شرایط میزبانی استفاده کند.

امین منوچهری گفت:

اما این را هم باید گفت که استقلال تا پیش از دریافت گل که روی یک اتفاق به‌دست‌آمده، فوتبال بهتری بازی کرد، اما یک سُرخوردن بی‌موقع باعث شد بازی‌ای که در مشتمان بود از دست بدهیم. این را هم باید خاطرنشان کنیم که جو ورزشگاه بسیار خوب بود و همین اندک افرادی که در ورزشگاه حضور داشتند خیلی به روحیه تیم کمک کردند اما تفاوت این دو تیم بین میلیارد تومان و میلیارد دلار بود.

امین منوچهری مهاجم اسبق استقلال همچنین اضافه کرد:

واقعاً بردن الهلال برای تیمی همچون استقلال تا حدی دور از انتظار است چراکه استقلال از هر لحاظی نسبت به تیم رقیبش و کلاً تیم‌های عربی دست پایین‌تر را دارد.

امین منوچهری همچنین اظهار داشت:

همان‌طور که شما هم به آن اشاره کردید این شکست متعلق به امروز نیست، اما با همه این تفاصیل بازهم می‌گویم که استقلال فوتبال خیلی خوبی بازی می‌کند. من معتقدم که این شکست را ما پیش‌ازاین دریافت کردیم. استقلال متأسفانه شیخ دیاباته را ازدست‌داده است و جانشین مناسبی برای مهدی قایدی در نظر نگرفته است و ما همین‌جا بازی را الهلال باختیم.

امین منوچهری در پایان گفت:

امیدوارم که تماشاگران استقلال پس‌ازاین باخت به یک اتحادی برسند و باید به حمایتشان از کادر فنی و فرهاد مجیدی ادامه دهند. فراموش نکنیم این اولین بازی فصل است و خیلی سخت است که در اولین بازی فصل مقابل تیمی مثل الهلال به میدان بروید. معمولاً در اولین بازی‌های فصل شاهد فوتبال خوبی از سوی تیم‌ها نیستیم، ولی امروز استقلال نمایش خوبی داشت و توانست در چند نوبت موقعیت‌های خوبی را روی دروازه الهلال برگزار کرد و من فکر می‌کنم حتی منتقدان استقلال هم تصور چنین بازی خوبی را نداشتند. امیدوارم که با توجه به حمایتی که از تیم در روزهای آینده می‌شود استقلال بتواند در لیگ بازی‌های خوبی را انجام دهد. ضمن اینکه دو تیمی که امشب در امارات مقابل هم به میدان رفتند روی‌هم ۵ ستاره آسیایی داشتند اما به‌هرحال تفاوت در زیرساخت‌ها بسیار است.

سید امین منوچهری(زاده:۱۷ بهمن ۱۳۶۴ در کرج) بازیکن فوتبال اهل ایران است که هم اکنون در باشگاه فوتبال هوادار بازی میکند.

دوران باشگاهی

منوچهری فوتبال حرفه‌ایش را در باشگاه سایپا آغاز کرد. او پس از شش فصل بازی در باشگاه سایپا، به تیم استقلال تهران پیوست. وی بعد از یک نیم فصل حضور ناموفق در استقلال از این تیم جدا و به نفت پیوست. در سال ۱۳۹۲ و با پایان لیگ دوازدهم که برای منوچهری در دو باشگاه دو نیم‌فصل متفاوت ساخته بود، این بازیکن به راه‌آهن پیوست. امین منوچهری که در تیم پایین جدولی راه‌آهن خوش درخشیده بود با پایان نیم‌فصل لیگ پانزدهم قرارداد خود را با این باشگاه فسخ و به باشگاه سپاهان پیوست.

ارسال نظر