قیمت اتریوم| قیمت اتریوم امروز| قیمت اتریوم به تومان

قیمت اتریوم رکورد خواهد زد

درآمد شبکه اتریوم به زودی رکورد ماهانه ۷۲۲ میلیون دلاری خود را خواهد شکست.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

داده ها نشان می دهند که درآمد تراکنش ها در شبکه اتریوم در سه ماهه دوم به زودی قبلا از پایان ماه مه رکورد مجموع درآمدها در سه ماهه اول را خواهد شکست.

به لطف مجموعه ای از عوامل مانند اوج گیری قیمت اتریوم و میزان ترافیک شبکه، فی تراکنش ها در اتریوم به رکورد جدیدی صعود کرده است.

داده های منتشر شده توسط کوین متریکس (Coin Metrics) نشان می دهند کارمزد تراکنش ها در ماه مه، در حالی که دو هفته تا پایان این ماه میلادی باقی مانده، در مسیر شکست رکورد ماهانه ۷۲۲ میلیارد دلاری قرار دارد. در صورتی که این ترند ادامه داشته باشد، انتظار میرود که تا پایان ماه مه رکورد درآمد ۱.۷ میلیارد دلاری سه ماهه اول شکسته شود.

رکورد قبلی متعلق به سه ماه پیش یعنی ماه فوریه ۲۰۲۱ است.

 

مجموع کارمزد روزانه تراکنش ها

فی یا کارمزد تراکنش ها چیست؟

برای آندسته از کاربرانی که در این خصوص آگاهی کافی ندارند لازم به ذکر است که هر زمان که در شبکه اتریوم مبلغی جابجا می شود و یا از قراردادهای هوشمند استفاده می شود، مبلغی تحت عنوان کارمزد (فی) باید پرداخت شود که در نهایت به دست ماینرها میرسد.

از آنجایی که ترافیک موجود در شبکه متغیر است، مبلغ کارمزدها نیز تغییر می کند. بنابراین زمانی که حجم تراکنش ها افزایش پیدا کند، کارمزدها نیز بخصوص زمانی که کاربران بخواهند مبلغ بیشتری پرداخت کنند، افزایش پیدا می کنند.

رکورد شکنی کارمزدها در ماه جاری بیانگر این موضوع است که میزان فعالیت ها در شبکه افزایش یافته و از طرفی قیمت اتریوم به سطح جدیدی رسیده است.

براساس داده های Nomics این آلت کوین موفق شد هفته گذشته به رکورد ۴۱۶۵ دلار صعود کند. هرچند که ETH در حال حاضر در سطح ۳۵۲۱ دلاری با ۰.۵۳٪ رشد در مقایسه با ۲۴ ساعت گذشته در زمان نگارش این مطلب معامله میشود.

انتظار می رود که با بکارگیری اتریوم ۲.۰ که از اثبات سهام برای تامین شبکه استفاده می کند، هزینه ها در شبکه اتریوم کاهش پیدا کند.

ارسال نظر