پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 

 

در دوران حاضر داده ها و منابعی که از طریق سایت ها در اختیار افراد قرار می گیرد برای پاسخ گویی به بسیاری از سوالات و خواسته های مردم می تواند مورد استفاده قرار گیرد. چه اینکه؛ طی سالیان اخیر منابع زیادی در پی برآورده ساختن نیازهای حقوقی و قضایی مردم تلاشهای گسترده ای کردند. به جرأت می توان گفت، در میان تمام این تلاشها تارنماهای حقوقی برجسته تر از سایر منابع به این قبیل نیازهای اشخاص پاسخ داده اند. دلیل آن را هم می توان در دسترس پذیری آسان، رایگان بودن بسیاری از متون حقوقی و دادخواستهای ارائه شده در این قبیل تارنماها و امکان جستجو در میان انبوهی از اطلاعات در موضوعات مورد نیاز مخاطب و... دانست.

حوزه های تخصصی این سایت شامل: حقوقی، کیفری، مهاجرت، ثبتی و امور بین الملل، دادخواستها و اوراق حقوقی و قراردادها می باشد.

در ترنم چه می گذرد؟

در موسسه حقوقی و داوری ترنم عدالت شما می توانید با دریافت مشاوره از وکلا یا کارشناسان حقوقی مجرب، ابتدا بررسی نمایید که آیا مشکل حقوقی یا قضایی پیش آمده برای شما قابل حل است یا خیر؟ آیا با هزینه ای که صرف می کنید به نتیجه مطلوب خود دست میابید یا خیر؟ در واقع، ما در ترنم ابتدا امکان سنجی می کنیم تا احتمال منتج به نتیجه شدن پرونده بررسی شود.  چه بسا موکلینی که به دلیل مراجعه خارج از موعد قانونی و یا عدم امکان پذیر بودن کار، پرونده آنها مورد قبول وکلای ترنم قرار نگرفت. اما این در حالیست که بسیاری از دوستان تنها و صرفا با انگیزه ارتقاء سطح مالی خود اقدام به قبول تمامی پرونده ها (حتی پرونده های لاینحل) می کنند.

کار خود را به صورت تخصصی در ترنم پی بگیرید!

شاید بسیاری از مردم عامه در سطح جامعه آشنایی کامل نداشته باشند که حقوق، علمی به شدت گسترده است. بنابراین، امکان این امر که یک وکیل در تمامی حوزه های حقوقی اعم از حقوقی و کیفری و ثبتی، خانوادگی، اسناد و... متبحر و متخصص باشد، امری دور از ذهن به نظر می رسد.

اما، در موسسه ترنم عدالت شما می توانید به فراخور پرونده خود که در جرگه امور حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی و... قرار می گیرد، پرونده را در اختیار وکیل متخصص قرار دهید. اینجاست که مجمع وکلا بسیار راه گشا برای شما خواهد بود.

2

خدمات ترنم با قیمتی بسیار ارزان

در چند سال اخیر، متاسفانه شاهد گرانی فزاینده در میان خدمات و کالاها بودیم. موکلین نیز تحت تاثیر این فشار قرار گرفته و بسیاری از آنها نمی توانند حق الوکاله را پرداخت کنند.

حق الوکاله قسطی چیست؟

بسیاری از افراد و موکلینی که در بادی امر به ما مراجعه می کنند به دلیل مال باخته بودن امکان پرداخت کمترین مبالغ را نیز ندارند. اینجاست که ترنم فکر همه چیز را کرده و این امکان را برای شما فراهم ساخته تا با پرداخت حق الوکاله به صورت قسطی امکان رسیدن به نتیجه مطلوب برای شما و البته برای تیم ما فراهم شود.

خدمات ویژه ترنم

خدمات موسسه حقوقی و داوری ترنم را می توان به شرح زیر احصاء نمود:

1-خدمات مربوط به امور خانواده:

در حال حاضر حجم وسیعی از دعاوی در جریان در دادگستری مربوط به دعاوی خانوادگی از جمله: طلاق، حضانت، نفقه زوجه و یا نفقه فرزندان، مهریه زوجه، اثبات وقوع نکاح، فسخ نکاح و... است. این خدمات همگی قابل پیگیری در موسسه ترنم آن هم با وکیل متخصص در امور خانواده است.

بسیاری از خانم ها که به دلیل مسائل و مشکلات خانوادگی قادر به ادامه زندگی مشترک نیستند، خواستار طلاق هستند. اما از طرفی به دلیل شاغل نبودن توان پرداخت حق الوکاله را ندارند. به همین منظور در ترنم می توانند از خدمات طلاق ارزان - وکیل ارزان طلاق استفاده کنند. با استفاده از این روش تنها با پرداخت 2،000،000 تومان می توانید از همسر خود طلاق بگیرید و به راحتی به زندگی که موجبات آزار و اذیت شما را فراهم می کند، خاتمه دهید.

3

2-خدمات مربوط به امور حسبی:

در امور حسبی مانند عزل و نصب قیم، امین، وصی، امور مربوط به محجورین و... با وکیل متخصص مطمئن باشید به نتیجه مطلوب خواهید رسید. در ترنم این امکان وجود دارد که مسائل مربوط به امور محجورین توسط وکیل متخصص پیگیری شود. با استفاده از خدمات مربوط به امور حسبی در ترنم عدالت با خیال راحت در پرونده برنده خواهید بود.

3-خدمات مربوط به ارث و میراث:

بسیاری از افراد که پس از مرگ متوفی دچار اختلاف می شوند به دلیل عدم دسترسی به اموال، نمی توانند هزینه های مربوط به وکالت را بپردازند. جای هیچ نگرانی نیست. شما می توانید از خدمات مربوط به وکیل ارزان ارث و میراث در ترنم عدالت بهره مند شوید.

4-خدمات مربوط به دیوان عدالت اداری:

طرح دعوا در دیوان عدالت اداری مستلزم طی مرحله ای طولانی و سخت است. دیوان عدالت تنها در تهران مستقر است. بنابراین افرادی که در سایر شهرستان ها سکونت دارند ممکن است به تنهایی نتوانند این مسیر دادرسی را طی کنند و مدام نیز در رفت و آمد باشند. عاقلانه ترین راه شاید واگذاری این امر به وکیل متخصص باشد در این صورت می توانید با وکلای خبره و متخصص در ترنم عدالت مشورت نمایید و راهنمایی دریافت کنید و یا وکالت خود را به وکیل متخصص در امور مربوط به دیوان عدالت بسپارید.

5-خدمات مربوط به داوری در موسسه ترنم عدالت:

بسیاری از اشخاص چنین تصور می کنند که با مراجعه به دادگستری می توانند حق خود را دریافت کنند. در حالی که مراجعه به دادگستری گذشته از طولانی شدن روند دادرسی، هزینه گزافی را برای اشخاص به دنبال دارد. هزینه ای که با عنوان هزینه دادرسی شناخته می شود. اما در موسسه ترنم عدالت به جای مراجعه به دادگستری می توانید با داوری و حکمیت اختلاف میان خود و طرف مقابلتان را به راحتی و با کمترین هزینه فیصله دهید و از شر پرداخت هزینه دادرسی نیز در امان باشید.

ترنم در کنار تمامی خدماتی که ارائه می دهد یک موسسه داوری نیز هست که می تواند به عنوان حَکَم و داور اختلافات را حل و فصل نماید.

4

فهرست وکلای موسسه داوری و حقوقی ترنم عدالت:

1-  رعنا اشرفی شماره پروانه: 29961 متخصص در دعاوی ملکی و خانوادگی

2- محجوبه یداله پور سرستی شماره پروانه: 19309، متخصص در دعاوی خانوادگی اعم از مهریه، طلاق، نفقه، حضانت و …

3- فرانک شیخ پور سیگارودی شماره پروانه: 1471، متخصص در دعاوی مربوط به ارث و میراث، تحریر و مهر و موم ترکه و …

4- آیدین فشنگ ساز شماره پروانه 23562، متخصص در دعاوی کیفری اعم از سرقت، خیانت در امانت، جعل، جرایم اقتصادی و …

5- یاشار ولی نژاد ترکمانی شماره پروانه 31462، متخصص در دعاوی کیفری و ثبتی اعم از ثبت اسناد و املاک و …

راههای ارتباطی میان ما و شما:

تلفن تماس در دفتر مرکزی:

02186045077

02186044915

02186045940

02188517957

تلفن تماس در واتساپ:

09011358248

آدرس ما:

سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، پلاک 121، طبقه پنجم شرقی، واحد 10

ما را در فضای مجازی دنبال کنید:

اینستاگرام:

instagram.com/taranomedalat

تلگرام:

t.me/taranomedalatsabt

@taranomedalatsabt

 در ترنم این امکان وجود دارد که برای تمامی نقاط کشور وکیل ارسال شود و یا حتی اظهارنامه، دادخواست، شکواییه، لایحه و انواع قرارداد اعم از قولنامه، مبایعه نامه، صلح، جعاله، مشارکت در ساخت و... به‌صورت آنلاین به شکل تخصصی برای پرونده شما توسط وکلای موسسه نگاشته شود.

 

ارسال نظر