قیمت طلا| قیمت طلا جهانی| قیمت طلا امروز

فوری: قیمت طلا امروز 17 مهر 1400| قیمت طلا ریزشی شد

قیمت طلا در بازار داخلی هم جهت بازار جهانی کاهش یافت .قیمت طلا امروز نسبت به سه روز قبل ۶,۲۰۰ ( شش هزار و دویست تومان ) پایین رفت و با ۱,۱۵۳,۲۰۰ (یک میلیون و یکصد و پنجاه و سه هزار و دویست ) تومان معامله شد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 بازار در ابتدای این هفته شاهد  کاهش قیمت طلا در سطح داخلی و جهانی بود. این فلز زرد رنگ از چهارشنبه گذشته وارد مدار کاهش شده است.

قیمت اونس طلا امروز

قیمت طلا امروز در بازار جهانی مسیر کاهش را در پیش گرفت. این کاهش قیمت در حالی است که روز گذشته قیمت طلا ثبات را تجربه کرده بود؛ اما در ابتدای این هفته هر اونس طلا، به ۱,۷۵۷ (یک هزار و هفتصد و پنجاه و هفت ) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۰۵ درصدی داشته است.

جدول قیمت 3 روز اخیر هر اونس طلا
قیمت (دلار)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۱,۷۵۷-۱.۰۰-۰.۰۵ 06:00
۱,۷۵۸۰.۰۰۰روز قبل
۱,۷۵۸-۳.۷۰-۰.۲۲۲ روز پیش
 

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا در بازار داخلی هم جهت بازار جهانی ارزان شد. قیمت طلا امروز نسبت به سه روز قبل  ۶,۲۰۰ ( شش هزار و دویست تومان ) پایین رفت و با  ۱,۱۵۳,۲۰۰ (یک میلیون و یکصد و پنجاه و سه هزار و دویست ) تومان معامله شد.

جدول قیمت 3 روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۱,۱۵۳,۲۰۰-۶,۲۰۰.۰۰-۰.۵۳ 11:27
۱,۱۵۹,۴۰۰-۶,۷۰۰.۰۰-۰.۵۸۳ روز پیش
۱,۱۶۶,۱۰۰۳,۲۰۰۰.۲۷۵ روز پیش
 

قیمت مثقال طلا 18 عیار امروز

در بازار امروز هر مثقال طلا 18 عیار نسبت به ۳ روز پیش، با ۲۷۰۰۰ تومان کاهش، ۴,۹۹۵,۰۰۰ (چهار میلیون و نهصد و نود و پنج هزار) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت دلار در بازار آزاد امروز

قیمت دلار آمریکا در بازار ارز تهران امروز در کانال 27 هزار تومان ثبات یافت و با ۱۴۰ تومان کاهش، ۲۷,۸۴۰ (بیست و هفت هزار و هشتصد و چهل ) تومان نرخ گذاری شد.

جدول قیمت 3 روز اخیر دلار در بازار آزاد
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۲۷,۸۴۰-۱۴۰.۰۰-۰.۵۱11:14
۲۷,۹۸۰-۸۰.۰۰-۰.۲۹۳ روز پیش
۲۸,۰۶۰۱۱۰۰.۳۹۵ روز پیش

 افت 9 هزار واحدی شاخص کل بورس

بورس تهران که معاملات هفته گذشته را سبزپوش به پایان رسانده بود، در شروع معاملات آغاز هفته سرخپوش شد و افت کرد. شاخص کل بورس با ریزش 9 هزار و 300 واحدی در سطح یک میلیون و 478 هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز سرخپوش شد و با افت 2 هزار و 700 واحدی 424 هزار و 493  واحد را ثبت کرد.

ارسال نظر