امیریل ارجمند | یاسمینا باهر

استایل جذاب و دیدنی امیریل ارجمند و همسرش یاسمینا باهر

امیریل ارجمند (متولد سال ۱۳۵۳ در تهران) بازیگر، خواننده، آهنگساز و فرزند داریوش ارجمند و دارای مدرک لیسانس مکانیک و لیسانس تئاتر می‌باشد و در چند فیلم سینمایی حضور داشته‌است. او در سریال معمای شاه در نقش محمود وزیری حضور داشت. ارجمند در زمینه موسیقی هم فعالیت دارد و تاکنون آهنگ‌سازی فیلم‌های بدون اجازه و جرم مسعود کیمیایی را در کارنامه‌اش به ثبت رسانده‌است. وی خوانندگی چند تیتراژ سریال را هم برعهده داشته‌است.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

امیریل ارجمند بازیگر، خواننده، آهنگساز و فرزند داریوش ارجمند و دارای مدرک لیسانس مکانیک و لیسانس تئاتر می‌باشد و در چند فیلم سینمایی حضور داشته‌است.

امیریل ارجمند

نام : امیریل

نام خانوادگی: ارجمند

پیشه :بازیگر ، آهنگساز و خواننده

تحصیلات: لیسانس میکانیک و لیسانس تئاتر

همسر : یاسمینا باهر

امیریل ارجمند

والدین : داریوش ارجمند و فرشته یغمایی

از تولد تا تحصیلات و خانواده امیریل ارجمند

امیریل ارجمند پسر بزرگ داریوش ارجمند است که سال 1353 متولد شد. داریوش ارجمند و همسرش فرشته یغمایی1352 با هم ازدواج کردند و در سال 1353 اولین فرزندشان امیریل به دنیا آمد، امیرسام فرزند دوم خانواده ارجمند سال 54 متولد شد و یلدا سومین فرزند داریوش ارجمند سال 62 به دنیا آمد.

امیریل ارجمند

فرشته یغمایی مادر امیریل ارجمند لیسانس تاریخ و فوق لیسانس جامعه شناسی دارد و دبیر آموزش و پرورش بوده است.

امیریل در خانواده ای هنری متولد شد و داریوش ارجمند چهره شناخته دنیای هنر پدر او و انوشیروان ارجمند هنرمند فقید کشورمان عموی او است. بهار و برزو ارجمند دو بازیگر کشورمان هم دخترعمو و پسرعموی امیریل ارجمند هستند.

امیریل ارجمند دانش آموخته رشته مکانیک از دانشگاه ژنو است و علاوه بر مدرک کارشناسی این رشته ، لیسانس تئاتر هم دارد.

امیریل ارجمند

امیریل ارجمند اسفندماه سال 93 با یاسمینا باهر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان ازدواج کرد. ازدواج این دو هنرمند کشورمان بعد از چند سال آشنایی و رفت و آمد خانوادگی به صورت سنتی و با تایید خانواده ها شکل گرفت.

شرح ماجرای ازدواج این زوج به این گونه بود که داریوش ارجمند استاد یاسمینا باهر در دانشگاه سوره بود و در پی رفت و آمدهای شاگرد و استادی و رابطه دوستانه ای که بین داریوش ارجمند و پدر یاسمینا باهر وجود داشت رفت و آمدهای خانوادگی شکل گرفت و در پی همین رفت و آمدها بود که علاقه ای بین یاسمینا و امیریل به وجود آمد. این علاقه و رفت و آمدها بعد از 4 سال با اتفاق خوشایندی همراه بود و این زوج اسفندماه سال 93 پای سفره عقد نشستند.

امیریل ارجمند

با وجود اختلاف سنی چند ساله یاسمینا باهر و امیریل ارجمند و اختلافات ظاهری و اخلاقی که وجود داشت به خوبی توانستند آرامش را در زندگی سرلوحه خودشان قرار بدهند. یاسمینا باهر متولد 16 اسفندماه سال 68 است.

چهارم دی ماه سال 98 بود که امیریل ارجمند با انتشار پستی خبر از تولد فرزندش داد اما اشاره دیگری به نام و زمان دقیق تولد فرزندشان نشده است.

آغاز فعالیت هنری امیریل ارجمند در موسیقی و بازیگری

امیریل ارجمند

امیریل ارجمند به واسطه تولد در یک خانواده هنری از دوران کودکی با بازیگری آشنا بود و اولین بار در سال 78 با نمایش دندون طلا وارد حوزه نمایش شد و اولین فعالیت تصویری وی هم مسافر ری بود که در کنار پدرش داریوش ارجمند به بازیگری پرداخت.

اولین آلبوم موسیقی امیریل ارجمند با عنوان سبزه در سال 81 منتشر شد و دومین آلبوم او با نام ماه پنهان با همکاری دو خواننده دیگر در بازار عرضه شد.

امیریل ارجمند

امیریل ارجمند به واسطه تولد در خانواده ای هنری و صدای خوبی که دارد خوانندگی و فعالیت در حوزه موسیقی را قبل از بازیگری آغاز کرد و اولین آلبوم رسمی خود را با نام سبزه در سال 81 منتشر کرد. آلبوم موفق بعدی او ماه پنهان که با همکاری اساتید برجسته موسیقی روانه بازار شد.

این هنرمند کشورمان در زمینه آهنگسازی برای فیلم هم فعالیت میکند و تابحال آهنگسازی فیلم بدون اجازه ساخته مرتضی هرندی ، آهنگسازی فیلم بدون مرز به کارگردانی امیرحسین عسگری، آهنگسازی فیلم جرم ساخته مسعود کیمیایی و آهنگسازی فیلم شهربانو به کارگردانی مریم بحرالعلومی را برعهده داشته است.

امیریل ارجمند

آلبوم های موسیقی امیریل ارجمند

سبزه

ماه پنهان

شب های ترانه یک

شب های ترانه

همیشه عاشقی

فیلم شناسی امیریل ارجمند

سینمایی‌ها

امیریل ارجمند

قصه عشق پدرم (1391)

خودزنی (1390)

بدون اجازه (1389)

شکارچی شنبه (1383)

اخراجی ها 2 (1387)

جرم (1389)

سریال های تلویزیونی امیریل ارجمند

امیریل ارجمند

سایه های بلند گناه (1388)

معمای شاه (1394)

راز و نیاز ( 1390)

تبریز در مه (1389)

بانو (1388)

چهل سرباز (1386)

مجموعه کاور (1398)

سریال مثل همیشه(1384)

آهنگسازی فیلم امیریل ارجمند

امیریل ارجمند

آهنگسازی فیلم بدون مرز ( 1393)

آهنگسازی فیلم بدون اجازه(1389)

آهنگسازی فیلم جرم (1389 )

آهنگسازی فیلم شهربانو (1398 )

نمایش های امیریل ارجمند

گالیله

ساقی

دندون طلا

امیریل ارجمند

ارسال نظر