پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 

چکیده : خودرو فیس لیفت شده بازیگر مازیار (شهره) لرستانی پس از تغییر جنیست و معرفی فیس لیفت خودرو های لندکروز و بنز

 

خدمات فیس لیفت خودرو امروز جز مهم ترین خدمات در حوزه خودرو است. خودروی جدید خانم بازیگر سابق(شهره لرستانی) و اقای بازیگر حال حاضر (مازیار لرستانی) یکی از همین خودرو ها است. در واقع این خودرو برای اقای بازیگر حال حاضر سینمای ایران، فیس لیفت شده همان خودرو سابق است. در واقع امروز بسیاری افراد از جمله خانم بازیگر بنا را بر آن گذاشتند تا به جای خرید خودرو های لوکس چینی، خودروی ژاپنی خود را فیس لیفت کند. در واقع شما میتوانید برای اینکه خودروی همیشه روی مد و زیبای داشته باشید، آن را فیس لیفت کنید. فیس لیفت خودرو لندکروز و بنز امروز بیشترین میزان را در کشور دارند. از همین جهت شما نیز میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه فیس لیفت خودرو مراجعه کنید. در این بخش امروز قصد داریم تا به امر فیس لیفت خودرو های افراد مشهور و شیوه آن بپردازیم.

فیس لیفت خودرو چیست؟

فیس لیفت خودرو بسته به نوع خود شامل چندین قسمت در فضای داخلی خودرو می شود. معمولا در فیس لیفت این تغییرات در سپرها، چراغ ها و جلوپنجره ایجاد می شود. زیرا تعویض این قطعات ارزانتر است. دلیل آن هزینه کمتر فرمت ماهواره ای است. نیازی به تغییر در ساختار خطوط تولید نیست. علاوه بر این تغییرات این قطعات تاثیر بیشتری بر چهره خودرو می گذارد. به عنوان مثال تغییری که در ساینا اتوماتیک روی فرم اعمال شد، با وجود اینکه قیمت در رده سایپا قرار گرفت. اما اصلا قابل مشاهده نیست و حتی می توان گفت خیلی ها متوجه آن نشدند. اما در این ساینا تغییرات اعمال شده روی کاپوت، چراغ ها، سپر و جلوپنجره آن را از تیبا متمایز کرده است. شاید هزینه این تغییرات به اندازه هزینه تعویض درب خودرو باشد. به همین دلیل است که خودروسازان ترجیح می دهند این قطعات را فیس لیفت کنند.

اگر بخواهیم فیس لیفت را با کلمات برای شما توصیف کنیم، اینگونه است. فیس یعنی صورت و ظاهر. لیفت همچنین ریشه در اهمیت جراحی زیبایی دارد. بنابراین اساساً این کلمه ماشین به معنای جراحی زیبایی خودرو است. و ما یکی از بهترین جراحان زیبایی خودرو و متخصصین فیس لیفت در تهران هستیم.

فیس لیفت لندکروز:

انجام خدمات فیس لیفت لندکروز در تهران یکی از مهمترین خدمات خودرو در تهران می باشد. بسیاری از افرادی که ادعا می کنند می دانند چگونه این کار را انجام دهند می توانند به ماشین شما آسیب برسانند. انجام خدمات فیس لیفت لندکروز به دلیل حساسیت بالا برای همه مناسب نیست و همه نمی توانند به خوبی از عهده آن برآیند. پس باید در انتخاب تعمیرگاه خودرو بسیار دقت کنید و اشتباه نکنید. یکی از خدمات استارلوکس خدمات فیس لیفت لندکروز در تهران می باشد. استارلوکس مدل های لندکروزر را از سال 2008 تا 2013 بازسازی می کند. ما با داشتن تیمی حرفه ای و انجام این خدمات به صورت حرفه ای این کار را برای شما عزیزان انجام می دهیم.

فیس لیفت لندکروز

کیت فیس لیفت لندکروز:

کیت فیس لیفت لندکروز شامل موارد زیر است:

مونتاژ کاور در لندکروزر مدل اواخر

تعویض تو دوزی صندلی ها

تعویض رینگ و لاستیک 

نصب مانیتور برای لندکروز 

نصب دوربین 360 درجه

تعویض پوسته و کفی لندکروز

نصب گلگیرهای جدید

نصب جدیدترین سپر خودرو

نصب جدیدترین  چراغ های عقب و جلو

نصب دزدگیر مخصوص

مطلب پیشنهادی: فیس لیفت لندکروز

فیس لیفت بنز:

خب به نظر می رسد که در این مقاله کمی در مورد فیس لیفت بنز بنویسیم. همانطور که می دانید مرسدس بنز یک شرکت خودروسازی آلمانی و زیرگروهی از گروه دایملر AG است. کارخانه و مقر اصلی مرسدس بنز در شهر اشتوتگارت قرار دارد. این شرکت در سال 1890 توسط گوتلیب دایملر و ویلهلم مایباخ تأسیس شد. چون جلینک دخترش مرسدس را خیلی دوست داشت، نام دخترش را برای ماشینش انتخاب کرد. شرکت DM با توجه به موفقیت بسیار زیاد این خودروی مرسدس جنرال الکتریک این نام را برای همیشه برای خودروهای تولیدی خود حفظ کرد. در سال 1926، دایملر-بنز با ادغام دایملر-موتورن-گسلشافت و بنز و سی تأسیس شد. بنابراین، از 28 ژوئن 1926، کارخانه های هر دو شرکت محصولات خود را با نام تجاری مرسدس بنز عرضه کردند. سابقه طولانی مرسدس بنز کمک زیادی به این شرکت بزرگ آلمانی کرده است.

فیس لیفت بنز

فیس لیفت بنز  S کلاس:

یا بهترین یا هیچ، این شعار تبلیغاتی مرسدس بنز است. البته این شعار رسالت و فلسفه وجودی این کارخانه را نیز بیان می کند. اما در دنیای رقابتی امروز، گاهی اوقات نمی توان بهترین محصولات را ساخت. اما موضوع این مقاله هیچ ربطی به مرسدس بنز «هیچ» ندارد. در این قسمت از مقاله نگاهی به فیس لیفت بنز کلاس S خواهیم داشت. S CLASS اوج شکوه مرسدس بنز و قدرت برتر این خودروساز آلمانی است. مدلی که در تمام نسل های خود بسیار موفق بوده و بسیار محبوب است. این خودرو با اختلاف قابل توجهی از تمامی رقبا پیشی گرفت. این مدل بزرگترین، قدرتمندترین، ایمن ترین، لوکس ترین و البته یکی از گران ترین محصولات مرسدس است. تعداد محدودی از نسل جدید S CLASS نیز وارد کشورمان شد. که به تاریخچه این ابر لوکس علاقه مند هستند.

اما فیس لیفت بنز برای آخرین نسل S کلاس ساخته شده است. البته به دلیل تغییرات ساختاری نمی توان نسل قبلی را با نسل جدید مقایسه کرد. اقدامی که برای تویوتا پرادو و تویوتا لندکروزر در استار لوکس انجام شد. اما برای فیس لیفت بنز خود را می توانید سفارشی سازی کنید. با فیس لیفت بنز و شخصی سازی بنز می توانید روح تازه ای به بدنه خودروی خود ببخشید. فیس لیفت بنز با هزینه های متغیر بسته به خواسته شما امکان پذیر است. مجموعه لاکچری ستاره می تواند این کار را با کیفیت بالا برای شما انجام دهد.

برای دریافت این خدمات کافی است تا به نشانی اینترنتی https://starluxecar.com مراجعه کنید.

 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب