ارزهای دیجیتال| ارزش ارزهای دیجتال| قیمت ارزهای دیجیتال امروز

رشد بیت کوین تا کجا ادامه دارد؟| دوج کوین ارز رمز بعدی صعودی

چند روز است بیت‌کوین تلاش می‌کند تا مقاومت محدوده ۵۵ هزار دلار را پشت سر بگذارد اما هاین مقاومت هنوز شکسته نشده است. چه سیگنال‌هایی برای بازار وجود دارد؟

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قطعی فیسبوک جرقه رشد بازار را زد و بیت‌کوین مقاومت ۵۲ هزار دلار را زد اما برخلاف پیش‌بینی برخی از کارشناسان این ارز هنوز ۶۰ هزار دلار نشده است. بسیاری از کارشناسان خارجی عقیده دارند بیت‌کوین تا پایان ماه‌های میلادی به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد اما چه سیگنال‌هایی برای بازار وجود دارد؟

اولین ETF بیت‌کوین پذیرفته شد. البته ETF پذیرفته شده به صورت مستقیم با بیت‌کوین در ارتباط نیست بلکه صندوقی مبتنی بر شرکت‌هایی است که بیشتر درآمد خود را با سرمایه‌گذاری روی رمزارزها و فعالیت در حوزه بلاکچین به دست می‌آورند.

احتمال بالای پذیرش چهار ETF دیگر در بورس آمریکا مطرح است. تحلیلگر ارشد بلومبرگ ادعا می‌کند ETF مبتنی بر بیت‌کوین به زودی از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار پذیرفته می‌شود.

در چند روز اخیر ارز دیجیتال شیبا رشد زیادی کرد و حالا بسیاری عقیده دارند بعد از شیبا نوبت رشد دوج‌کوین است.

آخر ماه اکثبر مجمع شورای استخراج بلاکچین در تگزاس برگزار می‌شود و این موضوع هم می‌تواند تاثیر زیادی بر پذیرش بیتشتر رمزارزها داشته باشد. شورای استخراج بر کاهش آلایندگی ماینرها و استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر تاکید دارد.

ارزش بازار رمزارزها به ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد دلار و ارزش بازار بیت‌کوین به هزار میلیارد دلار رسیده است.

اندیکاتورها

در نمودار چهار ساعته شاخص مقاومت نسبی در زیر محدوده اشباع خرید در حال نوسان است و MFI هم در محدوده حنثی قرار دارد.

کندل‌ها به سقف اندیکاتور بولینگرباند رسیده‌اند و این موضوع سیگنال چندان خوبی برای بزار نیست.

به نظر می‌رسد بازار فعلا شرایط پایداری دارد اما برای تصمیم‌گیری باید منتظر سیگنال‌های فاندامنتال یا تکنیکال بازار باشیم.

در ۲۴ ساعت گذشته ارز دیجیتال STX بیش از ۴۲ درصد رشد کرده و بیشترین بازدهی در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار را داشته است.

برخی از کارشناسان عقیده دارند بیت‌کوین تا پایان سال میلادی رشد زیادی می‌کند اما این ارز مقاومت‌های زیادی پیش‌رو دارد و فعلا باید منتظر ماند.

در نمودار چهار ساعته محدوده قیمتی ۵۷ هزار دلار هم یک مقاومت برای بیت‌کوین محسوب می‌شود و بعد از آن محدوده ۶۰ هزار دلار یک مقاومت روانی قدرتمند است.

ارسال نظر