بازار بورس به دست وزیر پیشنهادی اقتصاد جان دوباره می‌گیرد

ویزر پیشنهادی اقتصاد با شناخت و تسلط بر مسائل اقتصادی کشور بازار بورس را اصلاح می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

معصومه پاشایی، نماینده مردم مرند و جلفا در جلسه علنی عصر امروز مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی گفت: سید احسان خاندوزی تجربه سیاست گذاری در مرکز پژوهش های مجلس دارد و ارتباط و تعامل وی با مجلس و جامعه دانشگاهی بسیار عمیق و مناسب است.
وی بیان کرد: وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی نیرویی جوان، با روحیه انقلابی و فسادستیز است و از لحاظ تخصصی نیز فعالیت‌های ارزشمندی درباره نیازهای اصلی اقتصادی و کنونی کشور داشته است.
نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس با اشاره به اینکه خاندوزی از اقتصاد ایران شناخت کافی دارد و اهل تعامل با کسب و کارها است، گفت: وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی روحیه کار گروهی دارد. اصلاح نظام مالیاتی و گمرک یکی از محورهای اصلی تحول کشور است و جزو برنامه های خاندوزی است.
پاشایی افزود: در گذشته ما شاهد به تاراج رفتن سرمایه مردم در بورس بودیم که نظریه های وزیر پیشنهادی اقتصاد، نوید اصلاح بازار سرمایه را می دهد و همچنین وی برنامه هایی برای پایدار کردن دارایی های دولت دارد.
وی تاکید کرد: وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی توجه زیادی به اقتصاد مقاومتی دارد و در بسیاری از مقاله‌ها و گزارش‌های خود در مرکز پژوهش های مجلس کاملا این مسئله مورد توجه قرار گرفته است.
نماینده مردم مرند و جلفا خطاب به وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی گفت: آقای خاندوزی! انتظار ما از شما عملی کردن تمام برنامه هایی است که به مجلس ارائه کردید و از شما می خواهیم که وقتی وزیر اقتصاد شدید، دچار روزمرگی نشوید و روحیه تحولگرایی را ادامه دهید.

ارسال نظر