پخش برنامه سیاست ایرانی رادیوگفت‌وگو از شبکه تلویزیونی آراء

«سیاست ایرانی» مجله‌ای صوتی و تصویری برای علاقه‌مندان به سیاست است که ورودی متفاوت به مباحث سیاسی ایران و جهان دارد.

پخش برنامه سیاست ایرانی رادیوگفت‌وگو از شبکه تلویزیونی آراء
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 

به گزارش روابط‌عمومی رادیو گفت‌وگو مجموعه برنامه سیاست ایرانی که در راستای روشنگری و چرخش نخبگانی در جامعه است و می‌تواند پلی میان نخبگان و آحاد جامعه باشد پنجشنبه هر هفته از ساعت ۱۹ به روی آنتن رادیو گفت‌وگو می‌رود.

این برنامه ترکیبی که از ۴ تحریریه اختصاصی تشکیل شده، شامل میزهای روابط بین‌الملل، تاریخ سیاسی، علوم سیاسی و میز جریان‌شناسی سیاسی می‌باشد. هدف اصلی برنامه سیاست ایرانی تولید ادبیات تحلیلی و علمی درباره مسائل مربوط به سیاست است تا زمینه مرجعیت رسانه‌ای برای افکار عمومی را پدید آورد.

برنامه سیاست ایرانی که در استودیو پخش رادیو گفت‌وگو به‌صورت تصویری نیز ضبط شده، امروز سه‌شنبه ۲۹ فروردین‌ماه، ساعت ۱۰ و ۱۵ دقیقه از شبکه تلویزیونی - اینترنتی آراء به روی آنتن می‌رود و ساعت ۱۸:۱۵ تکرار خواهد شد.

این برنامه با حضور فریدون ماهر(تهیه کننده)، مصطفی صادقی (روزنامه‌نگار، عضو شورای سردبیری روزنامه جام جم)، علی‌اکبر عبدالعلی‌زاده (فعال حوزه فرهنگ و رسانه و عضو شورای سردبیری روزنامه جام جم)، رضا رسولی (استاد دانشگاه، حقوقدان و رمان‌نویس)، حنیف غفاری (روزنامه‌نگار، کارشناس ارشد مسائل بین‌الملل و مدرس دانشگاه)، فاطمه نکولعل آزاد (مدرس دانشگاه و کارشناس ارشد مسائل بین الملل)، سیدمجتبی جلال‌زاده (کارشناس مسائل بین‌الملل و سردبیر جام جم آنلاین) و برقراری ارتباط تلفنی با امین صبحی (دبیر سرویس سیاسی روزنامه جام جم) و محمدصادق کوشکی (عضو هیات علمی دانشگاه تهران، کارشناس مسائل سیاسی) پخش خواهد شد.

گفتنی است، «سیاست ایرانی» یکی از اقدامات جدید رادیو گفت‌وگو در راستای روشنگری و چرخش نخبگانی در جامعه است و می‌تواند پلی میان نخبگان و آحاد جامعه باشد این برنامه به تهیه کنندگی فریدون نخستین ماهر و سردبیری و اجرای مصطفی صادقی، پنجشنبه هر هفته ساعت ۱۹ از رادیو گفت‌وگو موج اف ام ردیف ۱۰۳,۵ مگاهرتز به روی آنتن می‌رود.

علاقه مندان می توانند این برنامه تخصصی را از طریق https://telewebion.com/live/ara بیننده باشند و چنانچه پیشنهاد و نظری دارند با سامانه ۳۰۰۰۰۱۰۳۵ با روابط عمومی رادیو گفت وگو در میان بگذارند.

 

دیدگاه خود را ارسال کنید