وحشت صهیونیست ها از فرماندهی نیروی قدس

به نقل از «جام جم آنلاین»، صهیونیست ها طراح اصلی اقدامات فعلی محور مقاومت علیه خود را سردار قاسم سلیمانی میدانند که علی رغم شهادت، راهبردهای ایشان کماکان توسط فرمانده فعلی نیروی قدس سپاه پاسداران ادامه دارد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:


یونی بن مناحم، کارشناس برجسته رژیم صهیونیستی در رابطه با دکترین محور مقاومت برای مبارزه با رژیم صهیونیستی نوشت:
کسی که استراتژی حلقه محاصره آتش در اطراف مرزهای اسرائیل و پروژه تسلیح نیروهای طرفدار ایران در سوریه، عراق، لبنان، یمن و نوار غزه با راکت، موشک های نقطه زن و پهپادهایی که در آینده علیه اسرائیل استفاده خواهد شد را ایجاد کرد،‌ سردار قاسم سلیمانی است.
او بود که طرح ها و سازمان های نظامی علیه اسرائیل در نقاط مختلف خاورمیانه ایجاد کرد، او شبکه ای از مبارزان شیعه و سنی وفادار به ایران از افغانستان تا سوریه و یمن را ایجاد کرد.
راهبرد «اتحاد همه جبهه‌ها» که توسط سازمان‌های حماس و جهاد اسلامی اعلام شد، دکترین رزمی است که قاسم سلیمانی طراحی کرده است و یک دکترین نظامی فلسطینی نیست.
سال ۲۰۲۳ سالی خواهد بود که در آن تلاش برای تحقق طرح های قاسم سلیمانی از سوی ایران تشدید می شود و مبارزه با اسرائیل و فعالیت علیه حضور آمریکا نظامی در عراق و سوریه نیز تشدید خواهد شد.
اسماعیل قاآنی، در حال شروع به اجرای استراتژی فرمانده سابق خود، سردار قاسم سلیمانی در رابطه با مبارزه با اسرائیل است.به گفته منابع امنیتی، اسماعیل قاآنی نقش مهمی در سازماندهی حمله موشکی اخیر به اسرائیل از نوار غزه و جنوب لبنان داشته است.گفتنی است در حکم رهبر معطم انقلاب خطاب به سردار قاانی برای فرماندهی نیروی قدس نیز تاکید شده بود که برنامه‌ی آن نیرو عیناً همان برنامه‌ی دوران فرماندهی شهید سلیمانی است.صهونیست ها در حالی هر روز به فروپاشی نزدیک تر می شوند که این روزها عملا قدرت بازدارندگی خود را از دست داده اند.

 

دیدگاه خود را ارسال کنید