اخبار بورس| بازار بورس| شاخص بورس

اخبار بورس: گزارش های مالی منتشر شده در کدال

بر اساس آخرین گزارش‌های منتشر شده در سایت کدال بیشتر شرکت‌های بورسی اقدام به انتشار گزارش‌های صورت مالی مهر ماه خود کردند. در گزارش زیر به بررسی این گزارش‌ها پرداخته شده است.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 بر اساس آخرین گزارش‌های منتشر شده در سابت کدال برخی شرکت‌های بورسی اقدام به انتشار گزارش‌های صورت مالی مهر ماه خود کردند. در گزارش زیر به بررسی این گزارش‌ها پرداخته شده است.

_ شرکت سیمان کردستان(سکرد) طی عملکرد یک ماهه منتهی به  ۳۰ مهر معادل ۳۷ میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره یک ماهه مشابه سال قبل ۱۰۰ افزایش داشته است.

_ شرکت شاهد طی عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر از محل واگذاری سهام درآمدی حاصل نکرده است.

_ شرکت فولاد خوزستان (فخوز) طی عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر معادل ۳۲,۰۴ میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره یک ماهه مشابه سال قبل ۱۷ درصد کاهش داشته است.

_  شرکت صنعتی پارس مینو (غمینو) طی عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر معادل ۸۳ میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره یک ماهه مشابه سال قبل ۱۲ درصد افزایش داشته است.

_  شرکت پتروشیمی فسا (فسا) در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور به ازای هر سهم ۴ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۴ درصد افت داشته است.

_ شرکت پالایش نفت تبریز (شبریز) در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور به ازای هر سهم ۲,۰۴۷ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۲ درصد افزایش داشته است.

_ شرکت تامین سرمایه دماوند (تماوند) طی عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد از محل واگذاری پروژه های خود ۹ میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به عملکرد یک ماهه مشابه سال قبل ۲۶۳ درصد افزایش داشته است.

_ شرکت مدیریت سرمایه‌‍گذاری امید (امید) طی عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر از محل واگذاری سهام درآمدی حاصل نکرده است.

ارسال نظر