ارزش سهام عدالت| ارزش سهام عدالت امروز|ارزش سهام عدالت امروز 25 اردیبهشت 1401|کاهش 68 هزار تومانی ارزش سهام عدالت

ارزش سهام عدالت امروز 25 اردیبهشت 1401|کاهش 68 هزار تومانی ارزش سهام عدالت

ارزش واقعی سهام عدالت همسو با روند نزولی بازارکاهش یافت، به طوریکه ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲ هزار تومانی نسبت به روز گذشته بیش از ۶۸ هزار تومان کاهش داشته است.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

ارزش سهام عدالت متغییر است. ارزش سهام عدالت از سود چندانی برخوردار نیست. ارزش سهام عدالت وابستگی به برخی از عوامل دارد. ارزش سهام عدالت برای سهامداران حائز اهمیت است. ارزش سهام عدالت امروز را بخوانیم.

ارزش سهام عدالت

ارزش سهام عدالت امروز 25 اردیبهشت

در پایان معاملات امروز، شاخص کل بورس پس از افت پنج هزار و ۴۳۱واحدی شاخص کل آن در ارتفاع یک میلیون و ۵۷۲هزار واحدی قرارگرفت. اما شاخص کل هم‌وزن ۰.۰۷درصد رشد کرد.

امروز نماد‌های شپنا، فملی، فولاد، شتران، شبندر، نوری، شستا و پارسان بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. همچنین نماد‌های وامید، تاصیکو، وتجارت، وبملت و مبین بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس گذاشتند.

نیمی از نماد‌های موجود در سبد سهام عدالت مثبت و نیمی منفی معامله شدند. به همین دلیل به همان میزان رشد روز گذشته امروز افت قیمتی را تجربه کرد.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۲ میلیون و ۱۴۷ هزار و ۹۴۸ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۰.۶ درصد معادل ۶۸ هزار و ۷۴۴ تومان کاهش داشت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۲۸۸ هزار و ۷۶۸ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت

ارسال نظر