قیمت شستا|قیمت شستا امروز

قیمت شستا امروز کاهشی شد| جزئیات

سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی علی رغم رشد اندکی که داشت در آخرین معاملات با افت قابل توجهی مواجه شد. همچنین شستا در بورس امروز، ۱۹میلیارد تومان خروج پول را تجربه کرد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

در پایان معاملات امروز بورس، سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، مانند روز گذشته سبز‌‌پوش شد و ۰.۰۷درصد رشد کرد و بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت.

 

«شستا» معاملات امروز را متعادل و در محدوده ۱۴۵۰تومان آغاز کرد. ابتدا روند معاملات صعودی پیش رفت و از محدوده ۱۵۰۰تومان نیز رد شد. در ادامه روند نزولی خود را آغاز کرد و تا ۱۴۰۰تومان سقوط کرد. گفتنی است این نماد شاهد ۱۹میلیارد تومان خروج پول شد.

سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در آخرین معاملات خود، عدد ۱۴,۱۱۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود ۳.۴درصد کاهش یافته است. همچنین با دست به دست شدن حدود ۲۴۳میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۴,۶۲۰ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «شستا» به حدود ۳۵۵میلیارد تومان رسید. همچنین ۸۹درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی را حقیقی‌ها و ۹۱درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، حدود ۲۳۰میلیون برگه سهم(۹۵درصد) را افراد حقیقی و ۱۳میلیون برگه سهم(۵درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند. همچنین میانگین حجم خرید حقیقی‌ها ۱۲هزار سهم و میانگین حجم خرید حقوقی‌ها حدود ۶۷۵هزار سهم بود. در طرف دیگر میانگین حجم فروش حقیقی‌ها نیز ۱۴هزار سهم و میانگین حجم فروش حقوقی‌ها حدود ۳۱۷هزار سهم بود.

ارسال نظر