بورس امروز| شاخص کل بورس امروز| وضعیت بورس امروز

بورس شکست| دوران نزولی بورس تا کجا ادامه دارد

شاخص کل بورس در دومین ساعت معاملات امروز ۹ شهریور ۱۴۰۰ با افت ۴۰ هزار و ۳۸۳ واحدی روربرو شد و بر روی کانال ۱ میلیون و ۴۸۳ هزار و ۵۸۷ واحدی قرار گرفت.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

شاخص کل بورس امروز در نخستین ساعت معاملات با افت روبه‌رو شد و تا زمان تنظیم این خبر با ریزش ۴۰ هزار و ۳۸۳ واحدی روبه‌رو و به ۱ میلیون و ۴۸۳ هزار و ۵۸۷ واحد رسید.

درحال‌حاضر ارزش بازار ۵۹ میلیون ۴۸۸ هزار ۳۰۲ میلیارد ریال، ارزش معاملات ۵۸ هزار و ۴۷۸ میلیارد ریال و حجم معاملات ۷ هزار و ۲۳۶ میلیارد سهم است.

ضمن اینکه شاخص هم وزن نیز همانند شاخص کل با ریزش روبه‌رو شد و به ۴۴۳ هزار و ۴۹ واحد رسید.

نمادهای تاثیرگذار بر شاخص کل بورس در معاملات امروز تا این ساعت فارس ،فولاد، شستا ، ،فملی، پارسان، وغدیر، و تاپیکو هستند.

شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش 41 هزار و 825 واحدی در سطح یک میلیون و 482 هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز سرخپوش شد و با افت 10 هزا رو 256 واحدی 444 هزار و 102 واحد را ثبت کرد.

شاخص فرابورس هم منفی شد و  به 21 هزار و 768 واحد رسید.

اثرگذارترین نمادها بر شاخص بورس

نمادهای شبندر، میدکو و کدما بیش‌ترین تأثیر مثبت و نمادهای فولاد، فارس و فملی بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

وضعیت نمادها در آغاز معاملات

قاب سرخ فولاژ در مدار 4.85 درصد را شاهد هستیم. تابلوی نماد در دقایق ابتدایی بازار در بازه 17640 ریال در انحصار حقیقی هاست

شستا در کف روزانه با قیمت 1333 تومان حجم معامله بیش از 20 میلیونی را در دقایق ابتدایی پشت سر گذاشته است.

فشار فروش در گروه فلزات اساسی

فولاد, فملی, ذوب و فخوز  با گرایشی منفی متعادل اند.فجر, فروی, کاوه, فاسمین, کویر, فولای و فپنتا از جمله پر عرضه های گروه اند.در این میان فزرین و میدکو مثبت و متعادل اند.

سرخپوشی یکپارچه محصولات شیمیایی

پترول نوری شگویا شصدف تاپیکو و فارس از جمله نمادهای در عرضه ی گروه اند.در این میان ساینا و شستان با افزایش تقاضا داد و ستد می شوند.

ارسال نظر