نمادهای زیان ده| نمادهای زیان ده امروز| نمادهای معاملاتی

نمادهای زیان ده امروز 31 مرداد 1400 / لیست نمادها

با توجه به شروع معاملات بازار سهام بعد از گذشت چند روز تعطیلی اخبار مهم سایت کدال چه تاثیری بر معاملات برخی از سهم‌ها خواهد داشت؟

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 روزهای گذشته در اطلاعیه‌‎ای در سایت کدال شرکت ملی مس صنایع ایران از افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی خود خبر داد. به نظر می‌رسد امروز تحت تاثیر این خبر این نماد تحرکات مثبت یا منفی خود را نشان دهد. همچنین در روزهای گذشته چندین نماد بورسی سودهای تقسیمی خود در مجامع را اعلام کردند که این سودها نشان می‌داد برخی از شرکت‌ها روند قابل قبولی را نداشتند و سود قابل توجهی را به سهامداران خود اختصاص ندادند.

روز گذشته در سایت کدال شرکت الحاوی(دحاوی) از برگزاری مجمع خود خبر داد. این شرکت در مجمع عمومی عادی سالیانه خود به ازای هر سهم خود ۵۰ ریال سود تقسیم کرد.

طبق اخبار منتشر شده از صورت مالی شرکت‌ها، «سهگمت» در سه ماهه ابتدایی امسال سود عملیاتی ۴۱۱ و سود خالص ۳۲۳ میلیارد ریالی را محقق کرده است و سود هر سهم این نماد ۴۴۳ ریال بوده است. در شش ماهه نخست امسال هم سود خالص سهگمت ۹۵۱ و سود عملیاتی ۱۰۶۵ میلیارد ریال بوده است.

بکهنوج در شش ماهه ابتدای سال به زیان ۱۹۱ ریالی رسیده است این سهم در ۱۲ ماهه ۳۰۶۶ میلیارد ریال زیان داشته است. همچنین ولپارس در شش ماهه ۱۲۶ ریال سود محقق کرده است.

لوتوس در سه ماهه ابتدای سال ۲۴۸ ریال و در شش ماهه اول ۵۳۴ ریال سود محقق کرده است. در سه ماه اول این صندوق ۲۴۸۴ میلیارد ریال سود عملیاتی و ۲۲۳۱میلیارد ریال سود خالص داشته است. همچنین در ۶ ماهه به سود عملیاتی ۵۳۸۴ و سود خالص ۴۸۰۳ میلیارد ریالی دست یافته است.

ارسال نظر