اخبار بورس| بورس امروز| شاخص کل بورس

تحلیل بورس: شاخص بورس امروز ریخت

امروز شاخص کل بورس با ۱٫۵ درصد افت و ۲۲ هزار واحد منفی در محدوده یک میلیون و ۴۵۶ هزار واحد قرار گرفت. بازار امروز به چه صورت بود؟

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 امروز شاخص کل بورس با ۱٫۵ درصد افت و ۲۲ هزار واحد منفی در محدوده یک میلیون و ۴۵۶ هزار واحد قرار گرفت. شاخص هم‌وزن بازار هم امروز با ۱٫۵۷ درصد افت در محدوده ۴۲۰ هزار واحد قرار گرفت و در کانال ۴۲۰ هزار واحد قرار گرفت.

ارزش معاملات بورس در پایان بازار امروز در محدوده پنج هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان قرار گرفت.  همچنین امروز خالص تغییر مالکیت حقیقی به حقوقی بورس ۶۷۲ میلیارد تومان بود و ارزش معاملات خرد سهام بورس ۳۶۶۸ میلیارد تومان بود.

فولاد، تاپیکو و پارسان امروز بیشترین تاثیر منفی را در بازار گذاشتند. و پربیننده‌ترین نمادها هم امروز فسبزوار، کیمیاتک و شستا بودند. بیشترین حجم معاملات هم برای خساپا، کمند و خودرو ثبت شد.  صندوق کمند امروز با بیش از ۳۸۰ میلیارد تومان معامله، بیشترین ارزش معاملات را به نام خود ثبت کرد. همچنین برترین گروه‎‌های صنعتی هم امروز شیمیایی‌ها، فرآورده‌های نفتی و خودرویی‌ها بودند.

در جریان معاملات امروز نماد خودرو به علت افشا اطلاعات با اهمیت متوقف شد. همچنین نمادهای ومدیر، سفارس و دابورح هم متوقف شدند.

ارسال نظر