سود سپید| واریز سود سپید| زمان واریز سود سپید

سود "سپید" واریز می شود / جزئیات سود

روز گذشته شاخص کل بورس در محدوده یک میلیون و ۵۱۵ هزار واحد قرار گرفت. امروز کدام خبرها و اطلاعیه‌ها از شرکت‌ها روند بازار را تغییر می‌دهند؟

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

روز گذشته شاخص کل بورس با رشدی ناچیز در محدوده یک میلیون و ۵۱۵ هزار واحد قرار گرفت. روز گذشته نماد پترول بعد از افزایش سرمایه، با ۲۵ درصد افزایش بازگشایی شد و تاثیر مثبتی را بر شاخص کل گذاشت.

در جدیدترین اطلاعیه‌ها در سایت کدال، در مجمع عمومی فوق العاده شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان(واحیا) با پیشنهاد هیات مدیره این شرکت افزایش سرمایه ۷۰۰ درصدی از محل سود انباشته داده می‌شود.

همچنین طبق اطلاعیه منتشر شده در این سایت، سرمایه‌گذاری مس سرچشمه در مرداد با واگذاری ۳۰٫۳ میلیارد تومان از سهام خود به سود یک میلیارد تومانی رسیده است. سرچشمه در ماه گذشته اقدام به خرید ۱۶٫۱ میلیارد تومان فملی با قیمت هر سهم ۱۴۴۵٫۲ تومان کرده است. این شرکت در مرداد ماه سود قابل توجهی را نداشته است.

با بررسی صورت مالی شرکت‌های بورسی، سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان در مرداد با واگذاری ۲۴٫۵ میلیارد تومان سهام، سود ۱۲٫۳ میلیارد تومانی شناسایی کرده است. دو شرکت سیمان شمال و سیمان مازندران واگذاری‌های سیدکو در مرداد به شمار می‌روند؛ همچنین سشمال سود ۶٫۱ میلیارد تومانی و سمازن سود ۵٫۹ میلیارد تومانی برای سیدکو به همراه داشته است. خرید ۲۴٫۶ میلیارد تومان از سهام سیمان داراب به قیمت هر سهم ۱۸۱۱٫۳ تومان از جمله سرمایه‌گذاری‌های سیدکو در مرداد بوده است.

در تقسیم سودهای اعلامی در این سایت شرکت فولاد کاویان(فوکا) با توجه به تصمیمات مجمع عمومی عادی این شرکت به ازای هر سهم سود نقدی ۶۵۲ ریالی را تقسیم کرد.

شرکت سپید ماکیان هم روز گذشته زمان پرداخت سودهای نقدی خود را اعلام کرد. بر اساس زمانبندی اعلامی این شرکت سهامداران حقیقی سپید می‌توانند با مراجعه به شعب بانک تجارت از تاریخ هفتم شهریور ماه تا پایان آبان سال جاری سود خود را دریافت کنند. سود سهامداران حقیقی هم به حساب اعلام شده از سمت سهامدار واریز می‌شود.

ارسال نظر