اخبار سیاسی| آخرین اخبار سیاسی| فوری: وزیر تهدید به قتل شد

فوری: وزیر تهدید به قتل شد

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی گفت: ما در لبه پرتگاه قرار داریم، در واقع کل جامعه اسرائیل در لبه پرتگاه هستند، ما باید این وضعیت را قبل از هر چیزی در این ساختمان یعنی در کنست متوقف کنیم.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

یائیر لاپید، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در آغاز نشست حزب "آینده‌ای هست"، گفت: این هفته این پیام را دریافت کردم که "یائیر لاپید، امیدوارم امروز از سرطان بمیری، تو دقیقا مثل هیتلر هستی. به زودی یک گلوله از سمت من و یا شخص دیگری دریافت خواهی کرد". همسرم نیز این پیام را دریافت کرد که "تو و یائیر لاپید مستحق عذاب و مجازاتی از سمت خداوند هستید، امیدوارم خداوند از شما انتقام بگیرد".

لاپید در ادامه گفت: خطر این نیست که سیاستمداران بیشتری به قتل برسند، شنیدن چنین چیزی وحشتناک است، خطر بزرگ این است که ما به این واقعیت تبدیل شویم، این خشونت در تمامی زمینه‌های زندگی ما نفوذ می‌کند در خیابان‌ها و مدرسه‌ها و اگر الان با هم آن را متوقف نکنیم ، به یک جامعه خشن و مملو از نفرت تبدیل خواهیم شد.

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی افزود: ما در لبه پرتگاه قرار داریم، در واقع کل جامعه اسرائیل در لبه پرتگاه هستند، ما باید این وضعیت را قبل از هر چیزی در این ساختمان یعنی در کنست متوقف کنیم.

ارسال نظر