یارانه معیشتی ویژه آذر ماه تعیین تکلیف شد!!| افزایش واریزی یارانه ویژه زنان و مادران!!

یارانه معیشتی ویژه آذر ماه تعیین تکلیف شد!!| افزایش واریزی یارانه ویژه زنان و مادران!!
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

عباس روشن ظهر امروز در نشست برنامه حمایتی از مادران شیرده و باردار برای جلوگیری از سوء‌تغذیه، اظهار داشت: حمایت و رسیدگی به مادر باردار و شیرده برای جلوگیری از سوء‌تغذیه از مأموریت‌های کمیته امداد است که در این راستا طرح‌های مهمی عملیاتی شده است.

وی با بیان اینکه یکی از خدمات این نهاد کمک به رفع سوء‌تغذیه مادران است، خاطرنشان کرد: کمک به رفع سوء‌تغذیه زنان باردار و شیرده با همکاری و مشارکت کمیته امداد و دانشگاه علوم پزشکی استان اجرایی شده است.

یارانه نقدی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر از تدوین طرح سبد غذایی برای مادران باردار و شیرده خبر داد و تصریح کرد: هدف این طرح ارتقا وضعیت تغذیه مادران باردار و شیرده و همچنین ایجاد نگرش و ترویج فرهنگ تغذیه سالم در این قشر است.

روشن با بیان اینکه گروه هدف با تأیید پزشک خانواده و یا متخصص زنان و زایمان مورد حمایت قرار می‌گیرد، تصریح کرد: در این راستا ماهانه بن کارت مادران باردار و شیرده مورد هدف شارژ می‌شود.

وی اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 12 میلیارد ریال برای تأمین مواد غذایی 845 مادر باردار و شیرده در خطر سوء‌تغذیه استان بوشهر بن کارت آنان شارژ شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر سرانه هر بسته غذایی در ماه برای این افراد را 350 هزار تومان دانست و تصریح کرد: مادران باردار و شیرده معرفی شده از بسته‌های غذایی در قالب طرح رفع سوء‌تغذیه بهره‌مند می‌شوند.

دیدگاه خود را ارسال کنید