اخبار حوادث: تشنج | خودکشی | خودکشی با قطار

سقوط مرگبار این زن روی ریل مترو + فیلم

این زن در ایستگاه مترو پس از تشنج بر روی ریل مترو افتاد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

فیلم دراماتیک دوربین تعبیه شده روی بدن افسر پلیس لحظه‌ای را نشان می‌دهد که مسافری دقایقی قبل از رسیدن قطار دچار تشنج شده و روی ریل مترو در بروکلین نیویورک سقوط می‌کند. افسران سریع این زن را بر روی سکو منتقل کردند.

همچین حادثه ای در آذر سال پیش در تهران رخ داده بود، از جزئیات بیشتر این حادثه بخوانید.

ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه روز 1 آذر 1401 مسافرانی که در ایستگاه متروی امام خمینی منتظر قطار بودند‌، با صحنه هولناک رو‌به‌رو شدند. زمانی که قطار وارد ایستگاه شد‌، پسر جوان خود را مقابل آن پرت کرد و قبل از این‌که لکوموتیوران بتواند قطار را متوقف کند با او برخورد کرد.

دقایقی بعد با حضور ماموران پلیس مترو و امدادگران اورژانس در ایستگاه مشخص شد پسر جوان از اتباع افغان بوده که بر اثر شدت جراحات جان باخته است.

با گزارش این حادثه به بازپرس جنایی پایتخت‌، دستور انتقال جسد صادر و پس از ۳۰ دقیقه‌، حرکت قطار در ایستگاه به روال عادی برگشت.

یکی از شاهدان ماجرا که یک مرد بود گفت: این حادثه آنقدر سریع رخ داد که مسافران نتوانستند مانع پسر جوان از خودکشی شوند. به نظر می‌رسید او خود را برای این کار آماده کرده بود. او قبل از پرت کردن خودش‌، حرفی نزد و مشخص نیست با چه انگیزه‌ای این اقدام را انجام داده است.

با دستور بازپرس جنایی تهران‌، تیمی از ماموران تحقیقات برای شناسایی هویت پسر افغان و کشف انگیزه‌اش از خودکشی را آغاز کردند.

ارسال نظر