سود سهام عدالت | سهام عدالت تیر ماه | ارزش سهام عدالت تیر ماه

کلاه برداری به سبک سهام عدالت | پیامک واریزی سود سهام عدالت را باز کنیم؟

سود سهام عدالت به حساب این مشتریان واریز شده است. لطفا به پیامک ها دروغین با محتوا واریزی سود سهام عدالت توجه نکنید.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

سود سهام عدالت به حساب متقاضیان واریز می شود. جاماندگان سود سهام عدالت باید در سامانه ثبت نام کنند. سود سهام عدالت افزایش یافت. سود سهام عدالت با توجه به افزایش یارانه نقدی افزایش یافت. ارزش سهام عدالت با توجه به افزایش سود سهام عدالت افزایش یافت.

ارزش سهام عدالت

مجرمان سایبری با طراحی پلتفرم مجرمانه در قالب استفاده از نام و نشان سامانه سهام عدالت و ارسال پیامک افراد را به صفحات جعلی پرداخت موسوم به فیشینگ هدایت می‌کنند. با مطرح شدن واریز سود سهام عدالت برای جاماندگان، کلاهبرداران فرصت را غنیمت شمرده و به کاسبی خود (دست کردن در جیب مردم) رونق داده‌اند.

سپرده‌گذاری مرکزی هم که متولی واریز سود سهام عدالت است برای پیشگیری از فریب خوردن مردم اطلاعیه را صادر کرده و به مردم هشدارهای لازم را داده است.

در این اطلاعیه آمده است به‌تازگی مجرمان سایبری با ترفندی جدید و با ارسال پیامک و یا پیام در شبکه‌های اجتماعی با نام واریز سود سهام عدالت مترصد کلاهبرداری از مردم هستند.

پیام‌های جعلی که به‌تازگی منتشر شده است، از مخاطبین درخواست می‌کند که برای دریافت سود سهام خود از طریق لینک آلوده اقدام کند که سهامداران می‌بایست نسبت به این اقدام کلاهبردارانه آگاه باشند.

سهام عدالت

آقای امید ارباب مدیر امنیت اطلاعات سپرده‌گذاری مرکزی گفت: شرکت سپرده‌گذاری مرکزی برای واریز سود سهام عدالت پیامکی ارسال نمی‌کند. با توجه به کلاهبرداری‌های جدید که در خصوص سود سهام عدالت انجام شده افراد باید این نکته را توجه داشته باشند که هیچ ارگانی از طریق شماره موبایل‌های شخصی اقدام به ارسال پیامک نمی‌کند.

سهام عدالت

نکته مهم‌تر این که تمام سامانه‌های دولتی با پسوند.IR تمام می‌شوند و پسوند‌های دیگر مورد اعتماد و قبول نیستند افراد در صورت مواجه با چنین مواردی حتما با سامانه ۱۵۶۹ تماس حاصل کنند.

وزیر اقتصاد و دارایی گفت: سود سهام عدالت از ۲۱اسفند براساس اولویت‌های تعیین شده پرداخت خواهد شد.

احسان خاندوزی امشب در جلسه شورای اداری استان گلستان اظهار داشت: سود سهام عدالت دارندگان این سهام از 21 اسفند براساس اولویت‌های تعیین شده پرداخت خواهد شد تا مشکل مردم در این بخش حل شود.

وی به بودجه اختصاص یافته در هفته گذشته برای مناطق آزاد جدید اشاره کردو گفت: 500 میلیارد ریال کمک برای 7 منطقه آزاد جدید در دولت مصوب شد که یک هفتم برای منطقه آزاد اینچه برون است تا شهریور طرح جامع آن مصوب می‌شود.

خاندوزی با بیان اینکه برای زیر ساخت‌ها تا شهریور منتظر نمی‌مانیم افزود: به دبیرخانه این منطقه آزاد دستورات لازم داده شده که  بعد از تعطیلات نوروزی شروع کنند تا در شهریور ماه این طرح رسماً کلید بخورد.

وزیر اقتصاد و دارایی به سد کبود وال هم اشاره کرد وتاکید کرد:مشکل اختصاص تسهیلات از سوی بانک توسعه اسلامی وجود داشت که با مساعدت برنامه و بودجه این مشکل حل شد ودر  هفته های آینده آن محقق واقساط جدید برای تکمیل شدن این سد محقق خواهد شد.

خاندوزی درباره تامین مالی کالاهای اساسی هم گفت: از فرودین ماه  واردات مربوط کالاهای اساسی استان های  شمالی از سی آی اس تامین می شود از وابستگی به یک منبع خاص نجات پیدا کنیم وامنیت بیشتری داشته باشیم وهمچنین ظرفیت های گمرکی وترازیتی گسترش دهیم .

وی درباره تعیین تکلیف موسسه اعتباری کاسپین هم افزود:بنا شد اولویت جذب بانک ها استفاده از ظرفیت این افراد باشد این تغییر وجانمایی انجام خواهد شد.

وزیر اقتصاد و دارایی درباره اقاله قردادهای بانکی نیز اظهار داشت : با توجه به مصوبات جدید زمانی که اصل بدهی پرداخت شد بانک ها باید ضمانت رابه صاحبش برگرداندند.

مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار از واریز سود سهام عدالت تا پایان اسفندماه خبر داد.

فرهانیان با اشاره به اینکه سال گذشته، بیش از ۴۹ میلیون نفر از مشمولان به دلیل نقصان در اطلاعات حساب بانکی موفق به دریافت سود سهام عدالت خود نشدند، افزود: در تلاش هستیم سود سهام امسال و سال گذشته این عزیزان را به حسابشان واریز کنیم.

وی گفت: در طول سال سامانه ۱۵۶۹ شرکت سرمایه گذاری پاسخگوی این سهامداران بود.

فرهانیان با بیان اینکه تاکنون برخی از سهام داران نسبت به اصلاح حساب خود اقدام کرده و برخی دیگر هنوز اقدام نکرده‌اند، افزود: از سهام داران و سرپرستان می‌خواهیم پیامک‌های ارسالی را جدی گرفته و نسبت به اصلاح حساب در سامانه‌های اعلامی اقدام کنند تا سود سهام عدالت آن‌ها نیز در دوره جدید واریز شود.

مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار افزود: سود سهام عدالت امسال برای دارندگان سهام ۵۳۲ هزار تومانی، ۵۵۰ هزار تومان خواهد بود و برای دارندگان سهام بیشتر به نسبت بالاتر است.

دیدگاه خود را ارسال کنید