سحر دولتشاهی | حواشی سحر دواتشاهی

لاغری عجیب سحر دولتشاهی بعد از ازدواج با همایون شجریان + عکس

عکس منتشر شده از سحر دولتشاهی در کنار همایون شجریان انظار عمومی را به خود جلب کرد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

سحر دولتشاهی بازیگر ایرانی است. سحر دولتشاهی سبک بازی خاصی دارد. سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان است. سحر دولتشاهی تا به امروز موفق به دریافت جوایز متعدد شده است. سحر دولتشاهی بازیگر تئاتر است.

سحر دولتشاهی

همایون شجریان ، خواننده نام‌آشنای موسیقی ایرانی و فرزند خلف استاد محمدرضاشجریان، ۳۱ اردیبهشت ماه متولد شد. خبرهایی مبنی بر اینکه  همایون شجریان  با سحر دولتشاهی ازدواج کرده است به گوش میرسد. شب گذشته  همایون شجریان  در کنسرت خود و در انظار عمومی دسته گلی زیبا و رمانتیک را به سحر دولتشاهی، هدیه داد که در نیز قابل مشاهده است.

سحر دولتشاهی

فعالیت هنری سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی بصورت جدی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ وقتی ۲۲ ساله و دانشجوی بازیگر بود با نمایشی بنام نیمروز خواب آلود به کارگردانی حمید امجد آغاز کرد. او سپس با گروه‌های نمایشی پرچین، ویرگول و تئاتر بازی به سرپرستی آتیلا پسیانی همکاری کرد و سمت‌های دستیار کارگردان تا مترجم متن را نیز تجربه کرد.

برای اولین بار در سال ۱۳۸۳ با فیلم سینمایی فرزند صبح جلوی دوربین رفت و در سال ۱۳۸۶ با سریال کتابفروشی هدهد مرضیه برومند نیز وارد قاب تلویزیون شد.

 از سال ۱۳۹۶ شایعه ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان رسانه‌ای شد، اما این دو واکنشی به این خبر نشان ندادند و موضوع مدتی بعد از یاد‌ها رفت.

در مراسم  از ختم استاد محمدرضا شجریان انتشار عکسی از حضور سحر  دولتشاهی  در ماشین شخصی همایون شایعه ازدواج آن‌ها را دوباره سر زبان‌ها انداخت.

همایون شجریان متولد 31 اردیبهشت 1354 در تهران خواننده موسیقی سنتی ایرانی و موسیقی تلفیقی ، آهنگساز و نوازنده تنبک و کمانچه است.فارغ التحصیل کنسرواتوار موسیقی تهران می باشد که با حمایت پدرش استاد محمدرضا شجریان با نواختن تنبک شروع کرد و حالا در موسیقی تلفیقی جزو مفاخر است.پدرش اسطوره است و باجناقش نیز هست!

سحر دولتشاهی

خانواده و پدر اسطوره

همایون شجریان پسر استاد محمدرضا شجریان و فرخنده گل افشان می باشد که سه خواهر بزرگتر از خود بنام فرزانه ، افسانه و مژگان و یک برادر کوچکتر ناتنی بنام رایان دارد و قدش 175 سانتیمتر است.

جدایی و طلاق همایون شجریان

البته چندسالیست خبر جدایی و طلاق همایون شجریان از همسرش گیتا خوانساری منتشر شده و حلقه ازدواج هم در دستان او دیده نمی شود.

همایون شجریان و ازدواج با سحر دولتشاهی؟!

تاکنون در چند نوبت خبر ازدواج وی با سحر دولتشاهی بازیگر منتشر شده که علت آن کنسرت موزیکال نمایشی بنام سی با حضور این دو و چند بازیگر دیگر بود.

حضور سحر دولتشاهی در خودروی همایون شجریان در مراسم خاکسپاری پدرش محمدرضا شجریان بار دیگر جنجال آفرین شد و گفته می شود این دو هنرمند پنهانی با هم ازدواج کرده اند.

سحر دولتشاهی

زندگی شخصی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره و لیسانس مترجمی زبان فرانسه از دانشگاه آزاد می باشد که از تئاتر فعالیت هنری خود را آغاز کرد.

مادرش نائیب رئیس سابق فدراسیون شنای بانوان و پدرش مهندس مکانیک و صاحب یک شرکت ماشین الات می باشد.یک برادر و یک خواهر دارد که هر دو ساکن خارج کشور هستند.

سحر دولتشاهی در 27 اسفند 1387 وقتی 29 ساله بود با همکار خود رامبد جوان 37 ساله که از همسر سابق خود جدا شده بود ازدواج کرد.دوستان مشترک زیادی داشتیم و دورادور همدیگر را می شناختیم تا اینکه بالاخره وقتش رسید و کم کم حواسمان بیشتر به هم جلب شد تا اینکه رامبد پیشنهاد داد.

سحر دولتشاهی

شهرت سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی سال 1388 یک سال بعد از ازدواج خود در سریال مسافران به کارگردانی همسرش بازی کرد که این مجموعه بسیار مورد توجه قرار گرفت. بیشتر شهرت او بعد از پخش این سریال در کنار چهره هایی چون حسن معجونی و شقایق دهقان شروع شد.

فوبیای شلوغی 

هیچ وقت نگفتم از شهرت می ترسم ولی از شلوغی و جمعیت زیاد فراری ام با خنده می گوید شاید اسمش یک جوری فوبیای شلوغی باشد. با این حال غرق شادی می شوم وقتی وارد فرودگاهی می شوم و مردم مرا می شناسند و سمتم می آیند و برای بازی در فلان فیلم بهم تبریک می گویند.

من تئاتر خیلی کار کردم ولی بسیار افرادی هستند که تجربه و سابقه کاریشان در این حوزه از من بیشتر است.

مثلا ستاره پسیانی از پنج سالگی روی صحنه تئاتر بوده و حتی من کوچکتر می باشد ولی در کل من کارم را با تئاتر شروع کردم و سالی یک دوبار روی صحنه هستم.

ارسال نظر