اخبار حوادث | حادثه تلخ | اخبار حوادث روز

سرقت عجیب و وحشتناک خودرو به همراه بچه 11 ساله | مادر دختر به عزادار شد

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای خودرو لحظاتی پس از سرقت با حضور به موقع پلیس خبر داد و گفت : متهم به روش تصادف ساختگی اقدام به سرقت می کرد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

سرهنگ جلیل موقوفه ای  اظهار کرد: در پی اعلام یک فقره سرقت خودرو در محله "تهران نو" که دختر ۱۲ ساله مال باخته داخل خودرو بوده، رسیدگی به موضوع را تیم عملیات کلانتری ۱۲۸ تهران نو بر عهده گرفته و سریعا به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه ماموران در محل حاضر و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد راننده خودرو پراید با تصادف ساختگی اقدام به سرقت خودرو سراتو کرده که دختر مال باخته داخل خودرو بوده است، افزود: سریعا نسبت به اعلام مشخصات سارق و خودرو سرقت شده به سایر واحدهای گشتی اعلام و طرح مهار سارق اجرا که در یک عملیات منسجم و پلیسی سارق دستگیر شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: در این عملیات، دختر بچه سالم و سلامت به آغوش خانواده برگشت همچنین در بررسی خودروی سواری متهم که با خودرو مال باخته تصادف کرده بود مشخص شد هفته گذشته سرقت شده است که متهم ۵۰ ساله در تحقیقات اولیه به سرقت خودرو به روش تصادف ساختگی معترف شد و مال باختگان شناسایی شدند.

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به اینکه متهم دارای بیش از ۱۰ فقره سابقه زندان و هفته گذشته از زندان آزاد شده است، خاطرنشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهم ادامه دارد.

 

ارسال نظر