اخبار حوادث | حادثه تلخ | اخبار حوادث روز

حادثه وحشتناک قتل در این بلوار معروف در تهران | تهرانی ها مراقب باشید

پرونده قتل مرد میانسال در بلوار کشاورز تهران در دستور کار قضایی قرار گرفت.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

مهر ماه سال ۹۴ رسیدگی به پرونده قتل مرد میانسال در بلوار کشاورز تهران در دستور کار قضایی قرار گرفت.

در حالی که مقتول به ضرب چاقو در منزل خود به قتل رسیده بود،بررسی های اولیه از جمله باز بودن در خانه و سر و صدای کمک خواهی مقتول که به گوش همسایه ها رسیده بود؛  حکایت از آن داشت که فرد ناشناس با انگیزه سرقت وارد خانه او شده و هنگام فرار صاحبخانه را به قتل رسانده بود.

به این ترتیب تحقیقات برای یافتن ردی از عامل جنایت آغاز شد و مدتی بعد متهم به دام قانون افتاد.

متهم در همان برخورد اولیه با پلیس به قتل اعتراف کرد و پرونده در روال قانونی قرار گرفت.

با درخواست اولیای دم حکم قصاص برای متهم صادر شد اما با توجه به عدم ارائه دادخواست اجرای حکم صادر شده از سوی شاکیان، متهم در زندان بلاتکلیف ماند.

به همین خاطر متهم تقاضای تعیین تکلیف کرد و هفته گذشته بار دیگر پرونده در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران با موضوع تعیین تکلیف مورد رسیدگی قرار گرفت.

قتل مرد تهرانی به خاطر سرقت خوراکی از یخچال

در ابتدای جلسه رسیدگی وکیل اولیای دم گفت:" موکلان من که پدرشان را در این جنایت از دست داده اند ، اولیای دم این پرونده بوده و حاضر به گذشت از قصاص نیستند.آنها ساکن خارج از کشور بوده و به زودی تصمیم نهایی خود برای اجرای حکم را عملی می کنند.با این حال ما در تلاش برای اخذ رضایت آنها هستیم. "

سپس متهم در جایگاه قرار گرفته و گفت:" چند سال قبل در یک خوابگاه مجردی به تنهایی زندگی می کردم که متوجه شدم طبقه چهارم ساختمان روبروی خوابگاه خالی است.برای اینکه اجاره خوابگاه از هزینه های زندگی ام کم شود تصمیم گرفتم به صورت پنهانی در آن ساختمان ساکن شوم.برای همین یک روز زنگ یکی از واحدها را زدم و خودم را مامور اداره‌ گاز معرفی کرده و وارد ساختمان شدم‌.بعد در راه پله ها پنهان شدم و در فرصت مناسب قفل در آپارتمان طبقه چهارم را باز کرده و وارد آن شدم."

متهم ادامه داد:"چند روزی آنجا بودم اما به سختی در راه پله تردد می کردم تا کسی من را نبیند.روز حادثه به شدت گرسنه بودم اما میترسیدم از پله ها پایین بروم و از خانه خارج شوم تا خوراکی بخرم.برای همین وقتی متوجه شدم ساکن طبقه سوم خانه نیست، پنهانی وارد خانه اش شدم تا از یخچال خوراکی بردارم که ناگهان او سر رسید و شروع به داد و بیداد کرد.خیلی ترسیده بود و فریاد می زد دزد ، دزد ! بعد چاقوی آشپزخانه را برداشت و من که فقط میخواستم از مهلکه فرار کنم تا کسی سر نرسد، چاقو را از دستش کشیدم و ضربه ای زدم و پا به فرار گذاشتم."

متهم در ادامه اظهارات اعلام عجز از تودیع وثیقه و طلب بخشش کرد.

رسیدگی به دادخواست متهم در دستور کار قضات شعبه دوم دادگاه قرار دارد تا به زودی این متهم تعیین تکلیف شود.

ارسال نظر