اخبار حوادث | حادثه تلخ | اخبار حوادث روز

حادثه تلخ واژگونی اتوبوس 22 نفر را درجا کشت + جزئیات

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از واژگونی اتوبوس یرجند - شیراز در محور یزد به ابرکوه خبر داد و گفت: این حادثه ۲۲ مصدوم بر جا گذاشت.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

محسن حرازی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اتوبوس بیرجند – شیراز ساعت ۴:۴۷ صبح امروز در کمربندی ابرکوه، بعد از پمپ بنزین، روبروی مسجد خاتم الانبیا(ع) واژگون شد.

وی افزود: بلافاصله سه تیم امداد و نجات همراه با تجهیزات مورد نیاز از پایگاه های امداد و نجات جاده ای شهید حیدری و مسجد امام خمینی(ره) ابرکوه با دو خودرو آمبولانس و یک دستگاه خودرو نجات به محل حادثه اعزام شدند.

حرازی زاده عنوان کرد: این حادثه ۲۲ مصدوم داشت که بلافاصله تیم های امدادی هلال احمر با دیگر نیروهای امدادی اورژانس و آتش نشانی مشغول به امدادرسانی و اقدامات اولیه درمانی پرداختند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ادامه داد: دو نفر از حادثه دیدگان سرپایی و پنج نفر از مصدومان توسط آمبولانس هلال احمر و ۱۵ نفر از مصدومان با آمبولانس اورژانس به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال داده شدند.

وی از هموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعتی از شبانه روز تماس برقرار کنند.

علت حادثه توسط پلیس در دست بررسی است اما به نظر می رسد ترکیدگی لاستیک، عامل این حادثه بوده است.

ارسال نظر