اخبار حوادث | حادثه تلخ | اخبار حوادث روز

پدری که دختر بچه اش را به عقد خود درآورد | اشک دختر بچه امان مهمان ها را برید

جزئیات و ماجرای ازدواج دختر جوان با پدرش را در این مطلب بخوانید.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

ماجرای دختر جوان که مجبور به ازدواج با پدرش شد را در ادامه بخوانید. دختر جوان 11 ساله ای به نام جوزی به دلیل بیماری پدرش مجبور به ازدواج با او شد. جیم زتز 62 ساله اهل کالیفرنیا که مبتلا سرطان لوزالمعده سطح 4 است و مطمن بود که در مراسم عروسی دخترش حضور نخواهد داشت.دختر جوان را مجبور به ازدواج کرد.

پس در مراسمی که در حیاط پشتی منزل شان در 14 مارس با حضور اقوام و دوستان خوب برگزار شد با غرور دست دخترش جوزی را گرفت و رینگی را بر انگشت اشاره وی قرار بخشید تا برای دختر خویش یادی شیرین به جای بگذارد.

پدر بسیار بیمار دختر جوان که می دانست آنقدر زنده نخواهد ماند تا در عروسی دخترش او را همراهی کند بنابراین چند سال زودتر مراسم عروسی را با او برگزار کرد.

عکاسی به نام لیندزی ویلاتورو که درباره داستان غم انگیز خانواده زتز مطلع شده بود. تصمیم گرفت کاری متفاوت را در آخرین روزهای باهم بودنشان انجام دهد.

او در عرض 72 ساعت توانست مقدماتی همانند مراسم ازدواج از قبیل کیک عروسی، لباس، گل ، آرایش مجانی و تدارکات را فراهم کند.

مادر وی اشاره کرد که جوزی از این حقیقت که روزی عروس شود و پدرش او را همراهی نکند بسیار ناراحت است، بنابراین خانم ویلاتورو تصمیم گرفت به این منظور دست به یک ابتکار تازه بزند و در روز عروسی واقعی اش بتواند ویدئوی از همراهی پدرش با وی را پخش کند.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب