اخبار حوادث | حادثه تلخ | اخبار حوادث روز

نجات معجزه آسا این زن و شوهر از حادثه وحشتناک فروریختن خانه + عکس

سرپرست آتش‌نشانی شهر مشهد از تلاش نفسگیر و موفقیت آمیز آتش‌ نشانان چندین ایستگاه برای نجات ۴ فرد گرفتار در زیر آوار ناشی از انفجار یک منزل مسکونی ویلایی در بولوار کوشش مشهد خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

مجید فرهادی سرپرست آتش‌نشانی شهر مشهد گفت: بامداد امروز در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر انفجار توام با آوار و گرفتار شدن افراد در محل ، ستاد فرماندهی با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله گروههای نجات و پشتیبانی را به محل حادثه در خیابان شهید خبیری اعزام کرد.

وی افزود: با حضور آتش نشانان و نجاتگران در محل مشخص شد، حجم انفجار توأم با آوار به حدی بوده که یک ساختمان مسکونی ویلایی که خالی از سکنه بوده بصورت کامل تخریب و به ۲ واحد مسکونی مجاور نیز خساراتی وارد آمد و چند نفر از همسایگان در زیر آوار گرفتار شده که نجاتگران آتش نشانی ضمن رعایت نکات ایمنی و تثبیت اطراف محل حادثه اقدام به عملیات برای نجات این افراد کرده که خوشبختانه پس از دقایقی تلاش نفسگیر و طاقت فرسا آتش نشانان موفق شدند ۴ نفر شامل( ۲ خانم و ۲ آقا) را نجات داده و این افراد را  برای سیر مراحل درمانی و انتقال به بیمارستان تحویل تکنسینهای اورژانس حاضر در محل دادند.

فرهادی خاطرنشان کرد : در این حادثه به تعدادی واحد مسکونی دیگر خساراتی وارد آمد و علت دقیق این حادثه توسط کارشناسان مربوطه در آتش نشانی مشهد در دست بررسی است .

ارسال نظر