اخبار حوادث | حادثه تلخ | اخبار حوادث روز

این مرد را می شناسید!! رئیس کلاهبرداران تهران این مرد است؟! + عکس

اعضای یک باند که با جعل سند و فروش آپارتمان یک و نیم میلیارد تومانی کلاهبرداری کرده‌اند پس از چهار سال همچنان متواری هستند.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

حادثه دزدی

سال 1397، فردی با مراجعه به پلیس از کلاهبرداری به شیوه فروش خانه خبر داد و گفت : فردی با اسناد و مدارک جعلی، خانه‌ای را در غرب تهران به مبلغ یک و نیم میلیارد تومان به من فروخته اما بعد از مدتی متوجه شدم وی مالک خانه نبوده و اسناد جعلی است. پس از این شکایت رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.  کارآگاهان در تحقیقات پی بردند، 3 متهم پس از جلب اعتماد خریدار، خانه  مورد نظر را که صاحب اصلی آن در خارج از کشور بوده با جعل سند و مدارک هویتی به  قیمت یک میلیارد و پانصد میلیون تومان فروخته‌ و متواری شده‌اند.

  سرهنگ کارآگاه «علی ولیپور گودرزی» رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ   با بیان اینکه تحقیقات برای دستگیری متهمان توسط کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی ادامه دارد، خاطرنشان کرد: به درخواست و مجوز  بازپرس شعبه نهم دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه یک تهران،  چهره متهمان برای شناسایی منتشر شود تا چنانچه  شهروندان از مخفیگاه کلاهبرداران اطلاعی دارند  با شماره تلفن های 51055434 و 51055613 اداره سیزدهم پلیس آگاهی پایتخت تماس بگیرند.

 

ارسال نظر