اخبار حوادث | حادثه تلخ | اخبار حوادث روز

حادثه ی ترسناک سرقت به این مغازه | مغازه دار از جانش گذشت+ جزئیات خبر

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی از دستگیری و انهدام باند چهار نفره سرقت از اماکن تجاری و کشف اموال مسروقه به ارزش تقریبی 5 میلیارد ریال، خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

سرهنگ، کارآگاه "علی عزیزخانی" گفت:  9 خرداد ماه شهروندی با مراجعه به کلانتری 129 جامی شکایت خود را در اتباط با سرقت از مغازه اش اعلام کرد که متوجه تخریب قفل و زنجیر در ورودی مغازه و سرقت دو دستگاه تلویزیون چهار دستگاه دوربین مداربسته - دوربین فیلمبرداری و تعدادی تجهیزات حرفه ای فیلمبرداری از جمله لنزهای حرفه ای به ارزش تقریبی 5 میلیارد ریال( 500 میلیون تومان) شده است.

وی عنوان کرد: با شکایت مالباخته، پرونده برای کشف و پی جویی به پلیس آگاهی ارجاع شد که پس از ارجاع پرونده به دایره مبارزه با سرقت اماکن پایگاه هشتم کارآگاهان تحقیقات خود را آغاز و براساس شواهد موجود و شیوه و شگرد بکار رفته در ارتکاب جرم مشخص شد متهمان به صورت باند چهار نفره و با تخریب درب ورودی مغازه سرقت را انجام داده اند.

کشف ردپای سارقان

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: تحقیقات کارآگاهان منجر به کشف سرنخ های متعدد و ردپای سارقان شد و با جمع بندی ادله موجود هویت یکی از سارقان به اسم «مراد» که از سابقه داران حرفه ای در زمینه سرقت از اماکن تجاری است بدست آمد، پس از هماهنگی با مرجع قضائی متهم دستگیر و به جرم خود اعتراف کرد؛ وی همدستان خود به  نام های هما 35 ساله - مهدی 27 ساله و حسین 40 ساله که در ارتکاب سرقت وی را همراهی کرده بودند معرفی و اظهار داشت اموال مسروقه را به امیر و نادر که از دوستانش است به عنوان مالخر، به فروش رسانده است.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی گفت: با اعتراف صریح سرکرده باند سایر ایادی وابسته طی عملیات های ضربتی و جداگانه دستگیر و در بازجویی به جرم خود اعتراف کردند، با کشف کلیه اموال مسروقه همگی به شاکی پرونده تحویل شد و متهمان به مرجع قضائی معرفی شدند

ارسال نظر

 

آخرین مطالب