الهام اخوان | بیوگرافی الهام اخوان | ازدواج الهام اخوان | الهام اخوان و پژمان جمشیدی

الهام اخوان راز ترفند بازیگری اش را افشا کرد | بخاطر خوشگلی ام بازیگر شدم!!+ فیلم

الهام اخوان راز بازیگر شدنش را در مصاحبه ای افشا کرد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

بیوگرافی الهام اخوان بازیگر با عکس و ناگفته ها از منشی گری صحنه و درخشش در تلویزیون تا خبر ازدواج و همسرش را می خوانید. الهام اخوان متولد 9 شهریور 1367 در تهران ، منشی صحنه و بازیگر است. الهام اخوان فارغ التحصیل لیسانس تئاتر و فوق لیسانس کارگردانی می باشد که از بازیگر تئاتر شروع کرد و بعنوان منشی صحنه ادامه داد و حالا بازیگر حرفه ای می باشد

زندگی  شخصی و خانواده الهام اخوان:

پدرش کارمند بانک و مادرش از کارکنان مخابرات می باشد، دوران تحصیلی اش در مدرسه بهشت آیین اصفهان گذشت و در مقطع دبیرستان ریاضی و فیزیک خوانده است

الهام اخوان

ماجرای علاقه به بازیگری

در سال 1378 وقتی 11 ساله بود با دیدن فیلم آمریکایی «همشهری کین» به کارگردانی اورسن ولز که برادرش از ویدیو کلوپ آورده بود به بازیگری علاقمند شد. از سال 1383 زمانی که 16 ساله بود اولین تجربه تئاتری خود را در اصفهان به کارگردانی ابراهیم ابراهیمان بدست آورد سپس برای تحصیل راهی تهران شد.

الهام اخوان

در کلاس سمندریان

سال 1386 وقتی 19 ساله بود در تهران به کلاس های استاد سمندریان رفت سپس کنکور داد و وارد دانشگاه هنر تنکابن شد اما به رشته معماری انتقالی گرفت. در ادامه مسیر بعنوان منشی صحنه کار خود را از پشت صحنه شروع شد. الهام اخوان بازیگر و منشی صحنه سال ها فعالیت می کرد

از تئاتر تا دعوت به سینما

او سپس از کار در پشت صحنه با تئاتر ادامه داد تا اینکه سال 1397 وقتی 30 ساله بود در سالن انتظامی با نمایشی متفاوت بروی صحنه رفت. از آنجا بود که توسط بروز نیک نژاد (کارگردان) و سعید خوانی (تهیه کننده) برای بازی در سینما دعوت شد.

به این ترتیب خانم اخوان سال 1398 اولین تجربه خود را با فیلم «دوزیست» در نقش مریم کنار بازیگرانی چون جواد عزتی و ستاره پسیانی جلوی دوربین بدست آورد

الهام اخوان

در قاب تلویزیون

الهام اخوان در ادامه مسیر موفقیت خود در زمستان سال 1399 با سریال «باخانمان» در نقش گوهر کنار شقایق دهقان و حسام محمودی وارد قاب تلویزیون شد. ایشان یکسال بعد با سریال پرطرفدار «دودکش 2» دوباره به قاب تلویزیون بازگشت

خوشحالی الهام اخوان:

خرسندم که شاید خیلی زود نه ولی بالاخره تلاشم به ثمر رسید. صادقانه بگویم از خوشحالی در این روزها بسیار گریه کردم و بسیار لذت بردم از اینکه اهالی رسانه من را بعنوان عضو کوچک و تازه‌ وارد سینما پذیرفتند. الهام اخوان هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

از مهمترین آثار اخوان در قامت منشی صحنه می توان به سریال شبکه خانگی «ساخت ایران 2» و سریال های تلویزیونی «همیشه ها» ، «پنچری» و … اشاره کرد. ایشان مدتی هم بعنوان دستیار در فیلم های مختلف حضور داشت.

الهام اخوان

 

من می گم تو زندگی هر آدمی جسارت حرف اول را می زند، من از ابتدا جسور بودم و همیشه اگر می ترسیدم هم می گفتم بیا امتحان کنیم که نمی ترسم.

دانشگاه سوره اصفهان کنار مدرسه ما بود و من بصورت ناخودآگاه از یک سن پایین وارد کار با بچه های دانشگاه سوره اصفهان شدم. دوران قرنطینه کرونا؛ خیلی آشپز می کردم و فیلم می دیدم.

ورزش هم می کنم و البته خوشحال ترین آدم در دوران کرونا بودم چون سریع با این موضوع اخت شدم، و واقعا عشق کردم و واقعا لذت بردم.

الهام اخوان

کارگردانی که آرزو دارم با او کار کنم «حسن فتحی» است، دوست دارم با شهاب حسینی و دوباره با جواد عزتی کار کنم.

از خانم ها هم «سحر دولتشاهی» و «هانیه توسلی» که جزو بهترین ها هستند و همچنین خانم «مریلا زارعی» بزرگوار.

شهرت قشنگ است

دروغ است اگر بگویم که شهرت را دوست ندارم، چون واقعا جذاب است و الان که دارم آن را مزه مزه می کنم به خودم می گویم چه قشنگ است.

من در سینما دوست صمیمی ندارم، بیشتر دوستانم اهل هنرهای تسجمی هستند، خیلی از آنها عکاس اند و بقیه گرافیست و مجسمه ساز هستند. خودم هم نقاش کار می کنم و البته برای دل خودم می کشم.

الهام اخوان

اهداف

دوست دارم یک خیریه بزنم که قطعا خواهم زد، مردم را جذب کنم تا این خیریه، خیلی بزرگ شود و دیگر اینکه در تاریخ هنر کشور ماندگار شوم.

الهام اخوان

● فیلم دوزیست – 1398

● سریال باخانمان – 1399

● سریال دودکش 2 – 1400

● سریال آفتاب پرست – 1401

ارسال نظر

 

آخرین مطالب