خبر فوری | فوری: تصادف وحشتناک در تهران | آمار بالای مصدومان

فوری: تصادف وحشتناک در تهران | آمار بالای مصدومان

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از تصادف چند خودرو در بزرگراه اشرفی اصفهانی خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

مجتبی خالدی در گفت‌وگو با ایسنا درباره وقوع این تصادف اظهار کرد:‌ حوالی ساعت ۱۲ روز جاری یک مورد تصادف بین چند دستگاه خودرو در بزرگراه اشرفی اصفهانی، پیش از همت به مرکز فوریت های ۱۱۵ اورژانس اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن تکنسین‌های اورژانس به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد:‌ بر اساس اطلاعات اولیه یک کامیون حمل سیمان به دلایلی که باید از سوی کارشناسان مربوطه بررسی شود با شش یا هفت دستگاه خودرو برخورد می‌کند.

به گفته سخنگوی سازمان اورژانس کشور بر اساس گزارش‌های اولیه این حادثه هشت مصدوم بر جای گذاشته است که یک نفر در محل و هفت نفر به مراکز درمانی منتقل شدند. 

سید جلال ملکی -سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران- نیز درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت ۱۱:۵۷ امروز یک مورد حادثه برخورد چندین دستگاه خودرو در مسیر شمال به جنوب اشرفی اصفهانی، محدوده پل همت به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام شدند. 

وی ادامه داد: در محل مشاهده شد که هفت دستگاه خودرو از جمله یک دستگاه پژو ۲۰۶، کوییک، وانت و موتورسیکلت و.. با یکدیگر برخورد کردند و خودرو وانت نیز واژگون شده بود. 

سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: این حادثه هفت مصدوم انتقالی از جمله پنج خانم و دو آقا داشت که به عوامل اورژانس تحویل داده شدند. 

وی افزود: شنیده ها حاکی از آن بود که یک خودرو سنگین موجب وقوع این حادثه شده بود اما در محل دیده نشد و این موضوع باید از سوی عوامل مربوطه بررسی و اعلام شود. 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب