وام فوری | فوری: پرداخت وام فوری با سود 4 درصد | شرایط استثنایی

فوری: پرداخت وام فوری با سود 4 درصد | شرایط استثنایی

مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران، از تخصیص وام ۴ درصد به خانواده شهدای شهرداری تهران و افزایش ۳ برابری کمک معیشت آنها خبر داد.

جشنواره پاییزی
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

وام فوری در این بانک ها پرداخت می شود. وام فوری از سود کارمزد مناسبی برخوردار است. وام فوری دارای شرایط خاصی است. وام فوری از اقساط بلند مدتی بهره مند است. جزئیات جدید پرداخت وام فوری را بخوانید.

جزئیات پرداخت وام فوری

محمد بنی حسن، در جلسه با مدیران رفاهی، ضمن ارج نهادن به سال‌ها صبر و استقامت خانواده شهدا گفت: تکریم خانواده شهدا تکلیف ملی است و رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا و پاسخگویی به مطالبات به حق جامعه‌ی ایثارگری باید در اولویت اول مسئولین قرار گیرد.

وی ارتقا کمی و کیفی سطح رفاه جامعه ایثارگری را از مهمترین اولویت‌های این دوره مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: بر همین اساس و با برنامه‌ریزی های صورت گرفته تسهیلات حمایتی با سود ۴ درصد به همه والدین و همسران شهید پرداخت می‌شود.

​به گفته مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران این وام در اقساط ۳۶ ماهه پرداخت می‌شود و متقاضیان می‌توانند پس از ارائه درخواست به اداره کل امور ایثارگران از آن برخوردار شوند.

بنی حسن در ادامه برگزاری تور سیاحتی مشهد مقدس ویژه خانواده شهدای شهرداری تهران را یادآور شد و افزود: ۶۰ خانواده شهید در مهرماه و حدود ۶۰ خانواده شهید دیگر نیز از چهاردهم تا هفدهم این ماه به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به بهره‌مندی بیش از ۷۰۰ نفر از جامعه ایثارگری شهرداری تهران از تور تفریحی، گردشگری یک روزه فشم اظهار داشت: انشاالله در آینده نزدیک شاهد برپایی تورهای گردشگری دیگر نیز خواهیم بود.

مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران در پایان افزایش ۳ برابری کمک معیشت خانواده شهدا نسبت به سال گذشته را یادآور شد و افزود: در پایان هر فصل مبلغ سه میلیون تومان به حساب والدین و همسران شهید واریز می‌شود.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب