مهران غفوریان | حواشی مهران غفوریان

لباس خز و آبروبر زن مهران غفوریان | زن مهران غفوریان غوغا کرد! + عکس

عکسی از زن مهران غفوریان را در ادامه می بینید.

لباس خز و آبروبر زن مهران غفوریان | زن مهران غفوریان غوغا کرد! + عکس
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

همسر مهران غفوریان با انتشار عکس جدید در فضای مجازی جنجال تازه ای به پا کرد. مهران غفوریان بازیگر محبوب و کم حاشیه در فضای مجازی است . سفر به ترکیه برای مهران غفوریان باعث بوجود آمدن شایعه مهاجرتش شد. مهمترین اتفاقی که برای مهران غفوریان افتاد سکته این بازیگر و جراحی که انجام داد به طوریکه بسیاری از کاربران معتقدند که لاغری شدید مهران غفوریان باعث سکته او شده است.در ادامه به حاشیه اخیر مهران غفوریان می پردازیم.

مهران غفوریان

مهران غفوریان

مهران غفوریان

مهران غفوریان

مهران غفوریان

همسر مهران غفوریان، تصویر اخیر او را در استانبول بازنشر داد و نوشت که دلتنگ او شده است. در مقابل مهران غفوریان نیز به سرعت پاسخ داد. مهران غفوریان بازیگر سینما و تلویزیون ماه قبل تصویری منتشر کرد و خبر داد که بدون اعضای خانواده اش از ایران خارج شده است.

مهران غفوریان

بعد خبر رسید که او ترکیه سفر کرده است و قصد ماندن در این کشور را ندارد. اما حالا با گذشت چند هفته هنوز به ایران برنگشته است.

او هنوز نگفته که چه زمانی به ایران بر می گردد. برخی می گویند او دیگر قصد برگشت ندارد، اما در مقابل برخی هم می گویند که او برای ضبط سریال نیسان به این کشور سفر کرده و در هفته های آینده به ایران بازخواهد گشت.

در ادامه بیوگرافی و عکس های او با همسرش را می بینید.

نام :مهران

نام خانوادگی :غفوریان

تاریخ تولد :1353/6/3

محل تولد :تهران

تحصیلات :لیسانس نقاشی

پیشه :بازیگر و کارگردان

تاهل :متاهل

مهران غفوریان

زندگی شخصی و کاری مهران غفوریان

مهران غفوریان بازیگر، کارگردان، کمدین و فیلم نامه نویس ایرانی سینما و تلویزیون و رادیو است. مهران غفوریان فارغ التحصیل رشته ی نقاشی - نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز میباشد.

آغاز بازیگری مهران غفوریان

بازیگری را با مجموعه طنز جنگ 39، به کارگردانی داریوش کاردان آغاز کرد؛ و خیلی زود به عرصه کارگردانان تلویزیونی پیوست.

کارگردانی و بازیگری های مهران غفوریان

از سال 1376 بود که برنامه گل ها را ساخت و پس از آن حرف تو حرف، سپس در برنامه 1377، با مهران مدیری هم بازی شد، سپس این چند نفر را کارگردانی کرد که در بین مردم به نام هژیرها معروف شده بود. بعد از آن هم، زیر آسمان شهر را ساخت که آغازی شد برای پخش هر شب سریالها در تلویزیون. با موفقیت این مجموعه وی مبادرت به ساخت سری دوم و سوم آن نمود.

مهران غفوریان

شروع بازیگری مهران غفوریان

غفوریان سپس در سال 82 شروع به ساخت یک سریال نود شبی دیگر به نام «ورود ممنوع، ممنوع» کرد که ساخت این مجموعه پس از پخش چند قسمت از سوی مدیر وقت گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما متوقف شد.

پس از آن وی بیشتر به بازی در فیلم های سینمایی و سریالهای تلویزیونی مشغول شد و تنها یک فیلم ویدئویی به نام «من پلیس نیستم» ساخت. تا اینکه در سال 95 در هنگام ساخت سریال همسایه ها پس از شکستن پای آرش معیریان کارگردان سریال و انصراف او از ادامه کار، غفوریان کارگردانی کار را به عهده گرفت و فیلمبرداری را از اول آغاز نمود.

خانواده هنرمند مهران غفوریان

ریشه هنر در خانواده مهران غفوریان از پدر آن ها که خطاط بوده آغاز شده است که علاو بر این هنر ها نقاشی و آواز خوانی را هم داشته اند.

دیدگاه خود را ارسال کنید