شکایت از نامزد سابق بعد از مرگ تلخ دختر جوان

خانواده دختر جوانی که به طرز مشکوکی در محل کارش فوت کرده است، از نامزد سابق او شکایت کردند.

شکایت از نامزد سابق بعد از مرگ تلخ دختر جوان
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

خانواده دختر جوانی که به طرز مشکوکی در محل کارش فوت کرده است، از نامزد سابق او شکایت کردند.

 ۲۳ دی‌ماه امسال مرگ مشکوک دختر جوانی در محل کارش به بازپرس وحید ناصری اعلام شد. به‌دنبال اعلام این خبر، تیم جنایی راهی محل شده و با جسد دختر ۳۰ ساله در حالی که مقدار زیادی قرص در اطرافش بود، مواجه شدند.

جسد به دستور بازپرس جنایی برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. از سویی در بررسی‌های اولیه خانواده المیرا از خواستگار سابق دخترشان شکایت کرده و مدعی شدند که او عامل مرگ دخترشان است.

مادر المیرا در تحقیقات گفت: مدتی قبل پسر جوانی به نام حامد به خواستگاری دخترم آمد و برای اینکه بیشتر با هم آشنا شوند نامزد کردند اما پس از مدتی دخترم متوجه شد که حامد با شخص دیگری در ارتباط است و در نهایت به او پاسخ منفی داد.

او ادامه داد: بعد از چند وقت، یکی از همکاران دخترم به خواستگاری او آمد و المیرا که از بهزاد خوشش آمده بود به او پاسخ مثبت داد. اما هنوز چند هفته‌ای از خواستگاری نگذشته بود که متوجه برخوردها و رفتارهای سرد بهزاد شدیم.

مادر المیرا اظهار کرد: در نهایت فهمیدیم که حامد عکس‌های خصوصی المیرا را نه تنها برای بهزاد بلکه برای فامیل و دوست و آشنایان ارسال کرده است. دخترم وقتی از این ماجرا باخبر شد از شدت ناراحتی تا صبح نخوابید. صبح روز بعد هم با ناراحتی به محل کارش رفت اما چند ساعت بعد به ما خبر دادند که او فوت کرده است. ما حامد را در مرگ دخترم مقصر می‌دانیم و از او شکایت داریم.

به‌ دنبال شکایت خانواده دختر جوان، بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران دستور احضار حامد و تحقیقات از او را صادر کرد.

دیدگاه خود را ارسال کنید